Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

44 Posty
Grzes Morales
(igorgrzes)
Nowicjusz
tak Pan jasta 102 jak zawsze do przodu.w koncu w usa byl to wie hahahahha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Patryk Patryk
(StarBoy)
Nowicjusz
jasta102 napisał:
mnie już głupota polactwa wcale nie bulwersuje
już mnie niczym nie zaskoczą
dam nawet darmową radę:
bezpieczniej się swoim lizakiem pobawić jak się nie ma co robić
niż wciskać bez sensu jakieś przyciski na stronach gdzie są dostępy do własnych kont


Aż mi się z Ciebie śmiać chce trollu No ale zawsze znajdą się ludzie, których tępili w szkole, a później wyrasta taki internetowy cwaniak No ale cóż... Znalazł się wielki Polak w Norwegii, który od zawsze wszystko wiedział i wie na każdy temat - śmiech...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Lizak napisał:... Znalazł się wielki Polak w Norwegii, który od zawsze wszystko wiedział i wie na każdy temat - śmiech...
I z czego rżysz ... ! ? .
---
Dziwne było by , gdyby tyle czasu przebywał poza Polandią i GÓWNO WIEDZIAŁ , jak zdecydowana większość , nawet Tu na Tym Forum .
---
A , że zamiast bezpośrednio pomagać ... KPI w żywe oczy ... !!!
---
Cóż to też jest potrzebne , to taka swoista edukacja ...
---
Każda forma jest pomocna ...
Ważne by cokolwiek robić ... . Innych nawet na taki gest nie stać ...
ECH

Obrażasz Jastę ... a sam co pożytecznego na Tym forum zrobiłeś dla innych ...?
NO ...oooo... pochwal się i zestaw tą twoją pomoc z tym co zrobił Jasta i Jemu podobni ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Patryk Patryk
(StarBoy)
Nowicjusz
Mieszkam w Norwegii drogi/ga Gabrielu dopiero od niedawna, więc sam dopiero ogarniam co tutaj jest co Jak będę mógł coś pomóc to pomogę. Pomagać można, ale nie wjeżdżając od razu na kogoś i go próbując poniżyć określeniami typu "tępy Polak" - przy tym będąc Polakiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Lizak napisał:...Pomagać można, ale nie wjeżdżając od razu na kogoś i go próbując poniżyć określeniami typu "tępy Polak" - przy tym będąc Polakiem
I tak , określenie tępy polaczek ... aliens ... to delikatne określenie ... .
---
W dobie dostępności do zasobów Tego Forum jak i netu w szczególności ...

---
Przykład pierwszy z brzegu ...
Napisałeś prześmiewczo ... drogi/ga Gabrielu...
Jak dla mnie to jesteś ... TĘPY ... ŚMIEĆ ... , HUJ ... !!! . ponieważ Ubliżyłeś Mi Świadomie ... !!!
---
Ponieważ przed napisaniem tych słów , trzeba było zobaczyć do kogo piszesz Posta ...

Ech ... idę na spacer ... Nakarmić Fiorda .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Patryk Patryk
(StarBoy)
Nowicjusz
I wzajemnie Koniec tematu bo nie tego on dotyczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
I jest dobrze ,tak trzymac .Przeczolgaliscie chlopaki tego hwasta102 ,jak sie patrzy, az go Gabrys musial podnosic z gleby.
Gonic tych flejow ile sie da i jeszcze kopa na dowidzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Denver napisał:
Konto ważne miałem do 11 listopada.
Stan konta to ok. 170 minut do Polski, ok. 200 minut w Norwegii.
Wysłałem do nich e-maila, ale nie odpowiedzieli.
Po 7 godzinach załadowałem konto i zadzwoniłem do nich.
Dziewczyna z którą rozmawiałem powiedziała, że musiał nastąpić błąd, ponieważ nie powinno być tak, że jednym naciśnięciem likwiduje się konto.
Doładowali mi konto, i jak wygadam tę kasę to najwyżej wezmę ponownie abonament.


Zmien na Telio, tez masz darmowe minuty do PL i po NO, ceny podobne ale jakosc rozmow duzo lepsza i internet szybciej dziala.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
BiZi napisał:


Zmien na Telio, tez masz darmowe minuty do PL i po NO, ceny podobne ale jakosc rozmow duzo lepsza i internet szybciej dziala.....

muszę się przyznać, że o telio pierwszy raz słyszę
co się zaś tyczy lebary a obecnie mycall to korzystają oni z sieci przekaźników, czyli całej infrastruktury telenora
co by o telenorze źle nie mówić, to faktem pozostaje, że maja najlepszy zasięg na terenie całej Norwegii
może się oczywiście zdarzyć, że dany osobnik przebywa akurat w pobliżu silnego przekaźnika innej sieci i może mieć u siebie akurat mocniejszy sygnał niż z telenora
ale to tylko wyjątek potwierdzający regułę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
jasta102 napisał:
BiZi napisał:


Zmien na Telio, tez masz darmowe minuty do PL i po NO, ceny podobne ale jakosc rozmow duzo lepsza i internet szybciej dziala.....

muszę się przyznać, że o telio pierwszy raz słyszę
co się zaś tyczy lebary a obecnie mycall to korzystają oni z sieci przekaźników, czyli całej infrastruktury telenora
co by o telenorze źle nie mówić, to faktem pozostaje, że maja najlepszy zasięg na terenie całej Norwegii
może się oczywiście zdarzyć, że dany osobnik przebywa akurat w pobliżu silnego przekaźnika innej sieci i może mieć u siebie akurat mocniejszy sygnał niż z telenora
ale to tylko wyjątek potwierdzający regułę


jasta, Telio korzysta z przekaznikow Teleknura i Netkomucha , a co do oferty to maja duzo lepsza niz MyCall.....ja mam np za 499 krunorow 3000 minut, 3000 sms do wykorzystania w Norge, EU i innych krajach ( ogolnie 123 kraje), internet dzialajacy w 3G i 4G bez ograniczenia-bez dodatkowych oplat ( po przekroczeniu 5GB zwalnia do 120kB/s )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok