Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(2690 niezalogowanych)
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
marianek napisał:
luknck napisał:
Tez tak kiedys jezdzilem. Jedzcie na poludnie zadne Oslo tylko na poludniu Mandal, Vigeland itd male wioski tam mozecie malowaci domy widoki suoper woda ludzie mili. Poprostu kierunek Kristiansand. Zapomnijcie o Oslo tam nic nie ma wjazd do miasta wiaze sie z kosztami nie mowic o parkowaniu a na poludniu macie free stoliki nad rzekami biwaki aaa wspomnien czar. pozdro

No tak > widziałem osobiscie jak malujecie dom za 3000, ktorego nikt dotknąc nie chce za 6000!

Proponuje północ norwegii, bo południe mówi wam won!

Południe wolne od ALIENS-ów!


Marian a gdzie sa domy do malowania za 3000 lub 6000? Nie wiem czy wystarczy na maly garaz na czarno!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
no własnie nie ma, ale madre kółtuny wrzucaja norkom do skrzynek oferty > pomalujemy ci dom, za np:3000!


Norek biegnie po farbe, załatwia rusztowania,zeby sie tylko nie rozmyslili....
Baaaaaa zamawia nawet pizze, a kołtuny mówią :w porzo ten koles, musimy pomalowac porzadnie....

W nast tyg beda malowac u mojego sasiada > nagram ci filmik z rozmowa z nimi o cenach....
Numery rej. LLU wiec jaki moze byc tu komentarz.....

My z ziomkiem swój bedziemy malowac, ale powiemy im, ze zgodzilismy sie z norkiem na 8000, a jest połowe mniejszy

ps: Ręce opadają....
Ja wiem,ze w kraju bida i kazdy chce zarobic, ale kiedy mozesz spoko wziąć 7000, to po chuj brac za 3000 ?
A najgorsze jest to, ze kołtunom nie da sie przetłumaczyc!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
marianek napisał:
no własnie nie ma, ale madre kółtuny wrzucaja norkom do skrzynek oferty > pomalujemy ci dom, za np:3000!


Norek biegnie po farbe, załatwia rusztowania,zeby sie tylko nie rozmyslili....
Baaaaaa zamawia nawet pizze, a kołtuny mówią :w porzo ten koles, musimy pomalowac porzadnie....

W nast tyg beda malowac u mojego sasiada > nagram ci filmik z rozmowa z nimi o cenach....
Numery rej. LLU wiec jaki moze byc tu komentarz.....

My z ziomkiem swój bedziemy malowac, ale powiemy im, ze zgodzilismy sie z norkiem na 8000, a jest połowe mniejszy

ps: Ręce opadają....
Ja wiem,ze w kraju bida i kazdy chce zarobic, ale kiedy mozesz spoko wziąć 7000, to po chuj brac za 3000 ?
A najgorsze jest to, ze kołtunom nie da sie przetłumaczyc!


Ach ta czarna robota Ja na bialo taki standardowy domek ok. 300m2 brutto wyceniem 60000 + mva - szkoda, ze nie moge takich typow zatrudnic na czarno. Niech nawet robia 2 razy dluzej. Pizze tez kupie i piwo po pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Kamil Nnnn
(myrdix)
Wiking
Napinacie się, prężycie, zachowujecie jakbyście wszystkie rozumy pozjadali (oczywiscie co poniektórzy), a zasad kultury i dobrego wychowania nie znacie. Na początku postu prosiłem o nie wypowiadanie się osób, których wypowiedzi nic nie wnoszą, prosiłem również o nie wpisywanie postów nie związanych z tematem. Widać, że co poniektórzy w tej Norewegi poza pracą nie mają innej rozrywki i jedynym ciekawym zajęciem jest, ślęczenie na forum i dogryzanie innym, chwaląc się przy tym swoimi osiągnięciami, skoro się Wam tak dobrze powodzi i jesteście dumni i zadowoleni z siebie to po co się tak dowartościowujecie na forum, idźcie wieczorem na piwko, spotkajcie się ze znajomymi (chyba że ich nie macie bo ta pycha Was tak zżera, że nawet ludzie się z Wami nie chcą spotykać) a nie siedźcie przed komputerem dajając upust swojej frustracji, która się przez cały dzień kumulowała w tej cudownej wymarzonej pracy. Tak więc Chamom bluzgającym innych i niemającym nic do powiedzenie w temacie mówimy stanowcze NIE ! Wielkie podziękowania dla osób których posty zawierają treściwe, konkretne i przydatne wypowiedzi związane z moimi pytaniami, osób na poziomie z którymi można porozmawiać na temat związany z wątkiem. I pamietajcie Cham ze wsi wyjdzie ale wieś z chama nigdy ! nawet jak wyjedzie do Norwegii, baa nawet jak wyleci na księżyc albo i dalej...Precz z komuną !, a i byłbym zapomniał pamiętajcie :
TYLKO CHUCK NORRIS POTRAFI POROZMAWIAĆ Z CYKLOPEM W CZTERY OCZY...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
myrdix napisał:
Napinacie się, prężycie, zachowujecie jakbyście wszystkie rozumy pozjadali (oczywiscie co poniektórzy), a zasad kultury i dobrego wychowania nie znacie. Na początku postu prosiłem o nie wypowiadanie się osób, których wypowiedzi nic nie wnoszą, prosiłem również o nie wpisywanie postów nie związanych z tematem. Widać, że co poniektórzy w tej Norewegi poza pracą nie mają innej rozrywki i jedynym ciekawym zajęciem jest, ślęczenie na forum i dogryzanie innym, chwaląc się przy tym swoimi osiągnięciami, skoro się Wam tak dobrze powodzi i jesteście dumni i zadowoleni z siebie to po co się tak dowartościowujecie na forum, idźcie wieczorem na piwko, spotkajcie się ze znajomymi (chyba że ich nie macie bo ta pycha Was tak zżera, że nawet ludzie się z Wami nie chcą spotykać) a nie siedźcie przed komputerem dajając upust swojej frustracji, która się przez cały dzień kumulowała w tej cudownej wymarzonej pracy. Tak więc Chamom bluzgającym innych i niemającym nic do powiedzenie w temacie mówimy stanowcze NIE ! Wielkie podziękowania dla osób których posty zawierają treściwe, konkretne i przydatne wypowiedzi związane z moimi pytaniami, osób na poziomie z którymi można porozmawiać na temat związany z wątkiem. I pamietajcie Cham ze wsi wyjdzie ale wieś z chama nigdy ! nawet jak wyjedzie do Norwegii, baa nawet jak wyleci na księżyc albo i dalej...Precz z komuną !, a i byłbym zapomniał pamiętajcie :
TYLKO CHUCK NORRIS POTRAFI POROZMAWIAĆ Z CYKLOPEM W CZTERY OCZY...


W chuju mam twoje STANOWCZE NIE, Jestes co najmniej setnym, ktory pisze te same glupoty, a my odpowiadalsmy juz setki razy. Rusz dupe i poszukaj sobie sam leniu. A to o co prosiles w poscie wycinam z pyty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Kamil Nnnn
(myrdix)
Wiking
Zgadzam się z tym, nie ma nic gorszego spotkałem się z tym zagranicą a nawet w kraju, to chyba spowodowane jest zachłannością w pozyskiwaniu zleceń. W kraju zdarzyło mi się że ktoś przebijał wycene mojego projektu o sporą sumę, a później jak się okazało nie wziął sobie pod uwagę wszystkich kosztów, nie wliczył tzw. rezerwy finansowej i na interesie wychodził co najwyżej na zero + stracony czas i praca... marianek napisał:
no własnie nie ma, ale madre kółtuny wrzucaja norkom do skrzynek oferty > pomalujemy ci dom, za np:3000!


Norek biegnie po farbe, załatwia rusztowania,zeby sie tylko nie rozmyslili....
Baaaaaa zamawia nawet pizze, a kołtuny mówią :w porzo ten koles, musimy pomalowac porzadnie....

W nast tyg beda malowac u mojego sasiada > nagram ci filmik z rozmowa z nimi o cenach....
Numery rej. LLU wiec jaki moze byc tu komentarz.....

My z ziomkiem swój bedziemy malowac, ale powiemy im, ze zgodzilismy sie z norkiem na 8000, a jest połowe mniejszy

ps: Ręce opadają....
Ja wiem,ze w kraju bida i kazdy chce zarobic, ale kiedy mozesz spoko wziąć 7000, to po chuj brac za 3000 ?
A najgorsze jest to, ze kołtunom nie da sie przetłumaczyc!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Kamil Nnnn
(myrdix)
Wiking
Niczego nie szukam, tylko licze na wymiane informacji, jak Cie to nie interesuje to nie wchodz w wątek, i zajmij się swoimi sprawami (jeżeli jakieś w ogole posiadasz) ... jak to mówią uderz w stół a nożyce się odezwą... coś Cie musiało zaboleć w mojej ostatniej wypowiedzi, że tak wulgarnie reagujesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
myrdix napisał:
Niczego nie szukam, tylko licze na wymiane informacji, jak Cie to nie interesuje to nie wchodz w wątek, i zajmij się swoimi sprawami (jeżeli jakieś w ogole posiadasz) ... jak to mówią uderz w stół a nożyce się odezwą... coś Cie musiało zaboleć w mojej ostatniej wypowiedzi, że tak wulgarnie reagujesz.

fajnie ,że masz coś swojego,własny wątek to jest coś

no i jak tam jedziesz czy nie jedziesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Wiesz co mnie boli? ze w glowach sie pierdoli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Kamil Nnnn
(myrdix)
Wiking
No wiesz, po tych wszystkich hejterskich wypowiedziach, po tej waszej "reklamie" tego jakże cudownego kraju, nie odbiore sobie tej przyjemności, żeby sprawdzić ile tam prawdy w tych waszych postach, lubie wyzwania i nowe przygody, a i jeszcze ile przy tym będzie satysfakcji jesli wrócę z uśmiechem na ustach i opiszę swoją wycieczkę na forum zachęcając do podobnych resztę mniej odważnych forumowiczów. Jak się na początku zastanawiałem czy jechać akurat do NO to teraz jestem już pewien, przekonaliście mnie w 100% że to jest to czego szukam, nie jakieś nudne fałszywe niemcy, czy oklepana Wielka Brytania, Norwegia ! o tak ... kraj pełen wyzwańa i nieskończonych możliwości dla wybitnie zdolnych....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok