Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
11 Postów

(PrzemoPtb)
Wiking
Witaj
Tak wlasnie myslalem ze strefa Szengen nie ma nic wspolnego z prawkiem.,,
Tak zwana strefa Szengen dotyczy calkowicie innego tematu,byla ostatnio akcja w Oslo,policjanci w cywilu sciagali nie grzecznych chlopcow do Pl.
Prawko mialem polskie,ale zaznaczylem aby wyslali mi na norweski adres,ciekawe czy sie dostosuja.
Pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Brak Prawa Jazdy , w związku z zatrzymaniem , przez upoważnione służby ... danego Kraju , to to samo , co JEGO FAKTYCZNE NIEPOSIADANIE ... , i nie ma znaczenia za jakie konkretnie przewinienie , zostało akurat zatrzymane ... !!! .
---
Możesz robić co ci się rzewnie podoba , twoje prawo ... !!! .
Słuchaj się tych co ..."mundże" ... radzą , to w skrajnym przypadku i w Polsce , jeszcze tobie prawko zabiorą ... !!! .
Wolna wola ...
---
Tyle ode mnie we tymże tymmacie ...

BĘC...!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
243 Posty

(Grubas)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
PrzemoPtb napisał:
Witaj
Tak wlasnie myslalem ze strefa Szengen nie ma nic wspolnego z prawkiem.,,
Tak zwana strefa Szengen dotyczy calkowicie innego tematu,byla ostatnio akcja w Oslo,policjanci w cywilu sciagali nie grzecznych chlopcow do Pl.
Prawko mialem polskie,ale zaznaczylem aby wyslali mi na norweski adres,ciekawe czy sie dostosuja.
Pzdr


W Statens vegvesen- mozesz sie dowiedziec szczegolow w w/w sprawie
www.vegvesen.no/Om+Statens+vegvesen

A tu masz prawo Lovdata,gdzie znajdziesz odpowiedzi nan i inne zapytania
www.lovdata.no/cgi-wift/wiftldles?doc=/u...titt=vegtrafikk&
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adamek1985
(Adamek1985)
Wiking
Witam czy jeżeli miałem zabrane prawo jazdy w Norwegii na 3 miesiące . Czy mogę jechać w Szwecji ? Posiadając Mobywatel . Czy to wystarczy i nie będzie problemu ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adamek1985
(Adamek1985)
Wiking
Witam ostatnio miałem zabrane w norwegii prawo jazdy za prędkość ,na 3 miesiące . Czy mogę prowadzić w Szwecji ? Czy to problem . Jeżeli posiadam aplikacje m obywatel . Proszę o odp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok