Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

231 Postów
Łukasz Bernaś
(Rzymski82)
Stały Bywalec
spokojnie spokojnie, raczki na kołderkę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jasta102 napisał:
Calineczka777 napisał:
Witam,

Za 4 tygodnie wybieramy się z chlopakiem do Norwegii z polski samochodem dokladnie do oslo
do lillestrom ,chcialabym sie dowiedziec jak najtaniej daloby sie dojechac czy samochodem czy tez promem i jakie bylyby koszta tej podrozy prosilabym o podanie mi szczegolow najtanszej wyprawy

Z góry dziękiuje za pomoc

a słuchaj bo ja akurat mam pracę dla pary młodych ludzi w restauracji w Oslo i zwalnia się małe przytulne i dość tanie mieszkanko obok
może byliście by zainteresowani?

proszę już nie pisać na priva
praca i tanie mieszkanie w Norwegii na razie nieaktualne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Januszekk
(Januszekk)
Wiking
Witam, sprawdzaliście może promy z https://www.stenaline.pl/inne-linie Mój szwagier ostatnio wyczaił na last-minute bilet za na prawdę grosze. Jedyny minusik to chyba tylko to, że możliwość jest tylko do Oslo. Ale na prawdę warto sprawdzić bo można złapać spoko ceny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
super_Jonasz
(super_Jonasz)
Wiking
Do Oslo często rzucają tanie loty. Najlepiej polubić na Fb wszystkie strony typu fly4free, tanie loty, mleczne podróże itp. Ja często tam znajduję i to niekoniecznie z jakimś bardzo dużym wyprzedzeniem. Prom też spoko, ale jednak sporo czasu zajmuje taka podróż.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok