Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

4 Posty
Dorota Fei
(Gabril)
Wiking
Jak ze Szczecina to tak jak wspomniala kolezanka wczesniej najlepiej przez niemcy. Krotsza przeprawa promem i tansza niz z Polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Maria Wisniewska
(Calineczka777)
Wiking
Witam,

Za 4 tygodnie wybieramy się z chlopakiem do Norwegii z polski samochodem dokladnie do oslo
do lillestrom ,chcialabym sie dowiedziec jak najtaniej daloby sie dojechac czy samochodem czy tez promem i jakie bylyby koszta tej podrozy prosilabym o podanie mi szczegolow najtanszej wyprawy

Z góry dziękiuje za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Maria Wisniewska
(Calineczka777)
Wiking
zapomnialam dodac ze z pozniania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
231 Postów
Łukasz Bernaś
(Rzymski82)
Stały Bywalec
jak z poznania to prom z Hirtshals do Kristiansandu czyli w takiem okresie 2 osoby i samochód to pewnie około 1500-1800NOK i dalej na Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Wiking
furmanką przez Danię i tak taniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejpa)
Maniak
proponuje jeszcze taniej, jedziecie do Hirtshals(dania), prom firmy colorline do Larvika( 2 osoby plus samochód=70euro) plus 140 km do Oslo i mniej bramek po drodze niż z Kristansand. Samolotem ryanair na Oslo-Rygge ok 200 koron za osobe z wyprzedzeniem ok 2 tyg. Bywają też czesto promocje, pociag do Oslo z darmowym autobusem do Rygge z lotniska=150 koron za osobe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Maria Wisniewska
(Calineczka777)
Wiking
dziekuje chodzi mi tylk o dojazd samochodem orientuje sie na temat cen biletow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
231 Postów
Łukasz Bernaś
(Rzymski82)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Calineczka777 napisał:
Witam,

Za 4 tygodnie wybieramy się z chlopakiem do Norwegii z polski samochodem dokladnie do oslo
do lillestrom ,chcialabym sie dowiedziec jak najtaniej daloby sie dojechac czy samochodem czy tez promem i jakie bylyby koszta tej podrozy prosilabym o podanie mi szczegolow najtanszej wyprawy

Z góry dziękiuje za pomoc

a słuchaj bo ja akurat mam pracę dla pary młodych ludzi w restauracji w Oslo i zwalnia się małe przytulne i dość tanie mieszkanko obok
może byliście by zainteresowani?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
370 Postów
Bunia D.
(buniusia79)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:

a słuchaj bo ja akurat mam pracę dla pary młodych ludzi w restauracji w Oslo i zwalnia się małe przytulne i dość tanie mieszkanko obok
może byliście by zainteresowani?


Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok