Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
... i znowu odpaliłeś wrotki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
Cześć rodacy, tylko agencja.
Stały kontrakt to buda dla psa i szczekanie.
Taki polski-norweski kołchoz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
MARYAN Picasso
(tito8000)
Wiking
Panowie spokojnie nie kluccie się bo to nie ma najmniejszego sensu mam tu konto już kilka lat przyjeżdżam od czasu do czasu do moich klientów do Norwegii to co oni mówią przy stole to powiem wam że za ciekawie nie jest ale lepiej niż w polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MARYAN Picasso
(tito8000)
Wiking
Tak odnosząc się do wpisów polo norka troszkę ubolewasz nad sobą ja od 2003 wyjezdzam że 3 razy do roku i przez jakieś 5 lat byłem kierowca międzynarodowym i jakoś nie zdążyło mi się żeby ją miałbym przyprawić rogi kobiecie albo kobieta mi wiesz zależy od relacji między partnerami a jeżeli czy większość opuszcza dom i dzieci i opowiada między ludźmi na kontrakcie że czuję się wolny to świadczy o nich samych i muszabsobie w tej sytuacji zadać pytanie POCO się wiązał i poco decydowal się na rodzinę jak teraz nie wraca do domu . Wiecie panowie czasem to oczy przecieram jak jade na kontrakt i trafiam na ekipę że mają rodziny większość kasy utylizują wiadomo naco to czasem zastanawiam się POCO jeden czy drugi pojechał na zarobek.ja jestem na swojej działalności i dbam o swoje finanse i mogę powiedzieć że nawet po fajnym kontrakcie nazbiera się fajna sumka ale trzeba mieć motywację
Ale to każdego wola i nie chce się tu komuś wbijać w butach w życie to każdego wola co robi i szacun dla każdego bo każdy ma prawo do życia jak mu się tylko podoba.
JEDNI PRZYZNAJA MI RACJE A JEDNI NIE POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
Maryan, jesteś kochany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PeterK76 Koć
(PeterK76)
Wiking
Tak POLONORKO- Jesteś RENTIEREM, odpoczywasz w tropikach, sam decydujesz u kogo za ile i hak dlugo się qrwisz, nie bierzesz kredytu i żyjesz w willi na Podhalu czy innym kieleckim za 5baniek. POWIEM CI KIM JESTEŚ BIEDAKU- jesteś golodupcem na łasce agentury i alfonsów, którym przywozisz poćwiartowaną swinie lub podpierdalasz by dali Ci lepszy obdrag. A no i pracujesz od 10.30 do max 17ej a luksusowe warunki na delegacji to 1kibel na 6chlopa, masz ajfona albo flipa na raty w wajkolu bo wieś musi widzieć.NO CHYBA ZE TWA MIEĆKA NA RURZE DOBRZE DORABIAŁA....TO SORRY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
PeterK76 Koć
(PeterK76)
Wiking
Nasz absolutnie to czego nie ma POLONOREK- mianowicie szczerość wypowiedzi. Mnie poniosło w odpowiedziach dla tego"coś" wybaczcie wszyscy ale obstawiam że wiele się nie pomylił. A tobie 'głosie rozsądku' życzę pomyślności w nowym roku!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok