Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polska przegrała z „następcą Messiego i Ronaldo”. Norweskie media o meczu Francja vs. Polska - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan mart enty N O jacek lytaw Olga0424 Miroman Riggman (908 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Lwie Serce
(Ryszard Lwie Serce)
Wiking
Nt Francji nie co pisać jak grają każdy widział. Natomiast te patałachy i lamusy poniżej krytyki. Tak jak pisałem wcześniej, wstyd taką drużynę wystawiać! Lewa to jakiś dramat !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Don Vasyl
(Cowalu78)
Wiking
Rychu, ty lepiej weś kij i gówno bij , najlepiej swoje własne. A potem zniknij na zawsze i nigdy nie wracaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Ryszard Lwie Serce napisał:
Nt Francji nie co pisać jak grają każdy widział. Natomiast te patałachy i lamusy poniżej krytyki. Tak jak pisałem wcześniej, wstyd taką drużynę wystawiać! Lewa to jakiś dramat !

...obys gnomie dorownywal poziomem podczas krecenia regipsow na budowie.. .oczywiscie tak codziennie..dokladnie,wydajnie,nie na kacu,umuty ,pachnacy....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Lwie Serce
(Ryszard Lwie Serce)
Wiking
Wy poluny to wszystkich swoją miarą mierzycie. Nie potraficie sobie wyobrazić, że Polak może pracować 7.5 godz dziennie przez 5 dni w tygodniu.W krawacie lub przynajmniej w cywilnych ciuchach. I nie musi kupować najtańszego chleba i pić bimbru od Andrzeja. A to właśnie wy śmierdzicie tanimi fajkami z przemytu i śmieciowym żarciem....
Ps to może ja inne mecze oglądałem? W tych waszych Polska była świetną, zgraną drużyną. Krychowiak był genialnym pomocnikiem a Lewa bezbłędnym egzekutorem karnych !Aż żal, że ja musiałem oglądać podłych kopaczy co trzech podań pod rząd nie umieli wykonać!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Dlaczego pani tak poniża innych. Pamietam panią z czasów polski nie pamięta pani jak bylo w jakim mieszkaniu sie mieszkalo?? Proszę zważać na slowa prosze Pani. Nie ladnie tak z ust kobiety oj nie ładnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok