Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
MałeMi napisał:

.. się nie wstydzę nosząc moje POLSKIE imię i nazwisko!!! Kocham być Polką!


Wstydzisz się. Nie używasz go tutaj. Widzimy tylko jakieś dziwaczne pseudonimy przy każdym nowo otwartym koncie. Nie wspomnę o zdjęciach. Bardzo patriotyczne. Jack Daniels z colą...niezwykle to polskie. Jedyne co można zauważyć w twoim zachowaniu to podtrzymywanie krzywdzącego stereotypu : wrednego, nienawistnego, puszczającego soczyste, śmierdzące bąki, bez skłonności do totalnie żadnej refleksji Polaka. NIESTETY. I wciąż ubliżasz Polakom. Hasaj po polskich polach nie wypowiadając się tu, albo wykorzystaj internet mądrze i promuj Polskę z tej miłości którą się tak wylewnie podzieliłaś właśnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
MałeMi napisał:

.. się nie wstydzę nosząc moje POLSKIE imię i nazwisko!!! Kocham być Polką!

Wstydzisz się. Nie używasz go tutaj. Widzimy tylko jakieś dziwaczne pseudonimy przy każdym nowo otwartym koncie. Nie wspomnę o zdjęciach. Bardzo patriotyczne. Jack Daniels z colą...niezwykle to polskie. Jedyne co można zauważyć w twoim zachowaniu to podtrzymywanie krzywdzącego stereotypu : wrednego, nienawistnego, puszczającego soczyste, śmierdzące bąki, bez skłonności do totalnie żadnej refleksji Polaka. NIESTETY. I wciąż ubliżasz Polakom. Hasaj po polskich polach nie wypowiadając się tu, albo wykorzystaj internet mądrze i promuj Polskę z tej miłości którą się tak wylewnie podzieliłaś właśnie.

Co Tobie kobiecino jest?? swoje problemy emocjonalne pokazuj w swoich czterech ścianach,ponieważ one mnie mało interesują, i nikt Ciebie nie prosił,abyś mi udzielała jakichkolwiek swoich chorych porad, używaj dyktatury w swoim życiu,lecz nigdy nie w moim, ja sobie tego nie życzę! Mam nadzieję,że umiesz czytać ze zrozumieniem i odczep się od moich wypowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -16  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:

Co Tobie kobiecino jest??


Nic. Nie zrozumiałaś tekstu który napisałam?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
Proponuje jako rostrzygniecie ktora z was ma racje pojedynek w kiselu]

Proponuję rigaman ( żygman ) żebyś zajął się jakimś nagim ciałem (a jeszcze lepiej kilkoma) w świecie realnym. Wirtualna rzeczywistość ewidentnie tobie nie służy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
napisał:
napisał:

Co Tobie kobiecino jest??

Nic. Nie zrozumiałaś tekstu który napisałam?

U siebie w domu też tak marudzisz??? I gnieciesz...??? mielisz temat jak mięso przez maszynke.. współczucia dla domowników
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(shownomercy66)
Wiking
Do Xx1 - ja tam się bardzo cieszę że ludziom ( niektórym ) w Polsce się wiedzie. Problem w tym że jest ich bardzo niewielu. A będzie jeszcze mnie, nie cieszę się z tego wręcz przeciwnie. Ja pochodzę z prowincji, bieda z nędzą, a takich miasteczek jest wiele, więc wiem o czym mówię. Większość opala na własną rękę, dlatego piszę o węglu, tona 3800 zł , na zimę minimum 4t. Więc to jest dramat. Natomiast od 15 lat mieszkam tu na stałe z rodziną i mi jest tu dobrze , żyję normalnie. Raczej wielu Polaków boli że komuś za granicą się udało. Ale widocznie bywamy w innych miejscach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
MałeMi napisał:
współczucia dla domowników

Właśnie dokładnie o to mi chodziło..
Po prostu uderz w inny ton na tym forum, albo skończ z propagowaniem wizji "nienawistnego Polaka". Hipokryzja aż krzyczy z tego co tu smarujesz. Niepotrzebne to Polakom za granicą. Dość mamy własnych problemów które wciąż podjudzasz człowieku. W chamski, krzywdzący i skrajnie głupi sposób.

Może zajmij się charytatywnie sprzątaniem i pomocą emerytom w Polsce a dopiero po, pij tego Danielsa z colą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
MałeMi napisał:
współczucia dla domowników
Właśnie dokładnie o to mi chodziło..
Po prostu uderz w inny ton na tym forum, albo skończ z propagowaniem wizji \"nienawistnego Polaka\". Hipokryzja aż krzyczy z tego co tu smarujesz. Niepotrzebne to Polakom za granicą. Dość mamy własnych problemów które wciąż podjudzasz człowieku. W chamski, krzywdzący i skrajnie głupi sposób.
Może zajmij się charytatywnie sprzątaniem i pomocą emerytom w Polsce a dopiero po, pij tego Danielsa z colą.

Takie bzdury piszesz ,że mi się tych chorych wypocin czytać nie chce , warto do psychiatry zapukać...,może pomoże.. jeszcze raz współczucia dla domowników...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xxxx Xxx
(Powsinoga1986)
Wiking
Droga Norwegii to znowu ja Grzegorz Lis. Bez podstawnie zabraliście moje dzieci słuchaj tylko strony matki, przesłuchiwaliśmy mnie kilka razy. Policja, Psycholog, i wiele inne, w tym Konsul (RO) mija ponad 35 dni jak nie widzę dzieci. Nie udzielilisciec mi pomocy ja się ciołem za matkę swoich dzieci (nie potrzebnie ) bo jednak dużo wcześniej mnie zostawiała z problemami. Podkreślam ze się nie poddam, bede dążył do celu
Jestem uczciwym , bez jakich kolwiek problemów. Teraz moim domem jest Polska i udowodnię wam ze dzieci odzyskał, a matka dzieci będzie Cierpieć tyle dni bez moich skarbków co ja cierpiałem
Pozdrawiam portal Moja Norwegia
Grzegorz Lis
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok