Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
boj fra oszlo G123 G-321 Bergen Personal AS Mariusz S Ryszard Lwie Serce Riggman Broda (1985 niezalogowanych)
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
G123 napisał:
Riggman napisał: Nie innych tylko Ciebie coby wszyscy wiedzieli jaka z Ciebie menda spoleczna
Jednymi słowy, jesteś STALKEREM A TO W NOORGE JEST KARALNE!.
Pomimo tego iż to forum jest w polandi.
Dobrze, żeś się dobrowolnie przyznał, SZCZURZE FORUMOWY.
Inna sprawa to taka iż to co ty piszesz na mój temat to mi akurat LATA KOŁO BNATA!!!.
Te Osoby które ja akurtat znam z reala tylko się dziwią iż nie reaguję prawnie na takie pomówienia i agresję z waszej strony. Jednak mnie nauczono iż GÓWNO TRZEBA OMIJAĆ Z DALEKA .
I tak właśnie czynię.
A żeby było śmieszniej to i tak, dzięki tobie i temu drugiemu szczurowi, otrzymałem konkretną pomoc o jaką na tym forum prosiłem.

Gabryś, to leć do prawników.
Ciś, bo ino dziś
Pierdolisz jak zawsze dziadziuś.
Nie powiem Ci, co powinieneś zrobić z sobą i tymi Twoimi"argumentami" bo Twoje zdolności poznawcze i uparty starczy charakter, i tak tego nie ogarną
Żebyś Ty pajacu chociaż miał świadomość tego, jak bardzo jesteś schizofreniczny w swoich wypowiedziach na tym forum...
Eeech.
"lata mi to koło bata" ale odpisuję na wszystko, walcząc i wyzywając od szmat, szczurów itd...
To kim Ty kurwa tu jesteś?
Niesporczakiem chyba
Żyj se i śmierdź dalej.
I szczuj na te " szczury" które jednak Ci trochę pomogły.
Kurwa, co za pasożyt jebany...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
napisał:To kim Ty kurwa tu jesteś?
Niesporczakiem chyba
Żyj se i śmierdź dalej.
I szczuj na te " szczury" które jednak Ci trochę pomogły.
Kurwa, co za pasożyt jebany...

Tak też myślałem, że zaraz podniesie się wam ciśnienie, dlatego specjalnie nie dopisałem/ dokończyłem wpisu.
HA CHA haaaa....
OCZYWIŚCIE, że pomogliście, jednak w specyficzny i niezamierzony sposób.
Ponieważ hejtując i stalkując moje wpisy o pomoc, odnieśliście odwrotny skutek.
Dużo osób zadawało pytania na privie, dlaczego tak bardzo mnie na forum gnębicie, co jest tego przyczyną, że staracie się ZNIECHĘCAĆ innych do udzielenia pomocy.
Pytali się, dlaczego 90% waszych wpisów to chamskie ataki, a mało co niesiecie konkretną pomoc informacyjną INNYM. To im odpowiadałem dając przykłady z tego forum.
To nie ja wymyśliłem waszą nazwę, SZCZURY FORUMOWE.
To właśnie jest zapożyczenie od innej osoby, która zauważyła na privie iż ja podałem numer swojego telefonu i moje imię jest prawdziwe. A Wy jak szczury chowacie swoje dane na tym forum...
To właśnie była TA wasza " POMOC " FORUMOWE SZCZURKI.... cha, ha, cha...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
a moze juz zapomniales jak przez przynajmij ostatnie 10 lat ponizales wsystkich na tym forum wraz z niejakim jankiem i innymi. O tym juz pewno swoim rozmowcom na priv pewno nie wspominales a teraz prawdziwy patryjota i uciesniony emeryt....Gabrys Ty to jestes MENDA SPOLECZNA jeszcze raz powtorze ktora co gorsza jak to poprzedni rozmowca podreslil posozytuje na innych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
napisał:
napisał:To kim Ty kurwa tu jesteś?
Niesporczakiem chyba
Żyj se i śmierdź dalej.
I szczuj na te \" szczury\" które jednak Ci trochę pomogły.
Kurwa, co za pasożyt jebany...

Tak też myślałem, że zaraz podniesie się wam ciśnienie, dlatego specjalnie nie dopisałem/ dokończyłem wpisu.
HA CHA haaaa....
OCZYWIŚCIE, że pomogliście, jednak w specyficzny i niezamierzony sposób.
Ponieważ hejtując i stalkując moje wpisy o pomoc, odnieśliście odwrotny skutek.
Dużo osób zadawało pytania na privie, dlaczego tak bardzo mnie na forum gnębicie, co jest tego przyczyną, że staracie się ZNIECHĘCAĆ innych do udzielenia pomocy.
Pytali się, dlaczego 90% waszych wpisów to chamskie ataki, a mało co niesiecie konkretną pomoc informacyjną INNYM. To im odpowiadałem dając przykłady z tego forum.
To nie ja wymyśliłem waszą nazwę, SZCZURY FORUMOWE.
To właśnie jest zapożyczenie od innej osoby, która zauważyła na privie iż ja podałem numer swojego telefonu i moje imię jest prawdziwe. A Wy jak szczury chowacie swoje dane na tym forum...
To właśnie była TA wasza \" POMOC \" FORUMOWE SZCZURKI.... cha, ha, cha...


Gabryś, niegdyś szastałeś screenami z priv.
To pokaż teraz te Twoje rozmowy.
I na chuj Ci np. moje dane?
Żeby potem obsrywać wszem i wobec?
Masz tak niewyparzoną gębę, że nawet nasrać na nią, to byłby dla Ciebie zaszczyt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok