Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegia nie chce lockdownu. Szczepionka główną bronią w walce z pandemią - Norwegia

Czytali temat:
olesia43 olesia Skandynaw2903@o2.pl (628 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegia nie chce lockdownu. Szczepionka główną bronią w walce z pandemią
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
Wydaje się to rozsądne. Żaden kraj, nawet najbogatszy nie da rady się zamykać co pol roku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
Mariusz 1901
(Mariusz2204)
Nowicjusz
Możecie coś sensownego napisa a nie cały czas pandemi, pandemi i szczepionki.Debile chyba na tej mojej norwegii piszę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
moze mi ktos wytlumaczy jedna rzecz......Rozumiem oczywiscie sens szczepien i jestem rowniez po dwoch dawkach....ale jak to sie ma do zarazania skoro szczepiony czy nie dalej bede poprostu.... zarazal. Jaki ma to sens podstawowy oczywiscie wiem ,,lzejsze przechorowanie, co ma wplyw na wydolnosc S.Zdrowia,, ale...zostawmy szczepienia na boku i zajmijmy sie zarazaniem. Nie jest logiczne stosowanie szybkich testow ktore sa prowadzone np na lotniskach czy granicach drogowych i tym samym zapobieglyby dalszej transmisji wirusa? Wystarczy zrobic test przed spotkaniem np Julebord, czy 2 razy czy przed praca.Bez wzgledu na ilosc osob bo to chyba najwieksza bzdura! Jesli wirus rozprzestrzenia sie 500 razy szybciej niz corona to co ma do rzeczy ile osob bedzie w pomieszczeniu albo jaki dystans zostanie zachowany-zerowy, 1 czy 3 metrowy!!! Nie neguje sensu szczepien a zwracam uwage na rozprzestrzenianie samego wirusa! I to jest chyba sensowne na rowni z samymi szczepieniami prawda? Na razie zgonow nie ma tyle co w Polsce czy Brazylii ale kiedy nastapi wzrost nagle okaze sie, ze zamiast reagowac juz na sama transmisje jak napisalem wprowadza kolejny lockdown i znowu z takim opoznieniem ktore nie przyniesie ani zadnej korzysci pacjentom ani gospodarce bo pacjent znowu pozostanie w domu czekajac na pogorszenie a wlasciwie krytyczne pogorszenie-bo tylko wtedy moze liczyc na przyjecie do szpitala- a gospodarka siadzie na calej linii bo nie slyszalem o zadnym zrywie Narodowym zmuszajacym socjalow do pracy wiec jak mysle, tylko producenci gier i konsol wymienia bryki na lepsze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok