Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Antykoncepcja dla nastolatek: w Norwegii będą ją mogli wypisywać nie tylko lekarze - Norwegia

Czytali temat:
anna js Joanna Kuchnicka mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK N O boj fra oszlo MałeMi tedimakuch (586 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jolanta parysta
(jolanta parysta)
Wiking
Do dostępu do antykoncepcji powinna mieć każda kobieta, sama stosuję belare i nie wyobrażam sobie jak bym miała ułożyć sobie swoje życie seksualne bez antykoncepcji? Dzięki temu, mam pewność ,że nie zajdę w ciążę, ze mogę mieć spontaniczny sex, to bardzo ważne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Ksiądz wikary tez bedzie mial mozliwosć wypisac recepte w Norwegi nawet babci gdy taka bedzie w potrzebie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -30  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...do mało mi
...jak tam ...czy rozliczyłaś już z tych 20 zeta swojego wikarego?...hmm..zapomniał wystawić pokwitowanie jak zwykle?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
napisał:
Ksiądz wikary tez bedzie mial mozliwosć wypisac recepte w Norwegi nawet babci gdy taka bedzie w potrzebie...

Twoje głupie adnotacje, łączą się tam, gdzie kończy się zdolność rozumienia przekazu...
Już dostatecznie, zaprezentowałaś tu swoje wdzięki... Czy posiadasz pudełko, własnej wartości? Potrafisz wytworzyć emocje na podstawie atrakcyjności fizycznej, gry słów, tworzeniu obrazów w głowie? Potrafisz przekonać na poziomie logicznym..? Taka prawdziwa kocica – Pusia...
Zakończę dobrą radą: Jeśli rzadziej będziesz się pchała tam, gdzie z ciebie szydzą, to lepiej na tym wyjdziesz...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok