Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK N O boj fra oszlo ........... ........... Łukasz Słomka Marcin Guz lilyerikson Miroman Wojciech Magryś PanTalony H Janzaj (1230 niezalogowanych)
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
"Piata fala" kiedy przyjdzie to zmiecie tych co cztery fale wczesniej wymyslili,pozyteczni idioci firm farmaceutycznych...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
Janzaj napisał:
Zaszczepieni chorują i nieszczepieńcy też chorują. NIGDY SIĘ NIE SZCZEPIŁEM na żadną chorobę, chyba że byłem mały. I nie choruję. Obecnie przeszedłem ciężko grypę zwaną COVIDEM i wszystko ok. Nie ma potrzeby się szczepić!!!!! Nazywam idiotą tego, który wprowadza bakterie, wirusy do swojego organizmu. To tak jakbyś zażył marihuany, by poczuć się wyluzowanym. Tylko co dalej??????????. Niech BÓG ma nas w swojej opiece.


Samozwańczy ekspert, tego kryształowego forum, który musi pokazać, jak bardzo wywalone ma JAJCA... Wszystko rozgryzł i najlepiej wie, że to lipa, fotomontaż i bać się Nie Trzeba!
Dyskurs, który reprezentujesz, nie posiada żadnej wiedzy merytorycznej... Nie da się w żaden sposób jej rzetelnie ocenić, jeżeli chodzi eufemistycznie rzecz ujmując etyczność...
Może ustalmy jedno... Nie trzeba machać dzwonkiem i ogłaszać końca świata, ale popisywać się własną ignorancją, też nie należy robić...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
lilyerikson
(lilyerikson)
Początkujący
Jest potrzeba odizolować antyszczepionkowców zarażonych wirusem głupoty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Janzaj napisał:
Zaszczepieni chorują i nieszczepieńcy też chorują. NIGDY SIĘ NIE SZCZEPIŁEM na żadną chorobę, chyba że byłem mały. I nie choruję.
Cud czy efekt szczepień?

Janzaj napisał:
Obecnie przeszedłem ciężko grypę zwaną COVIDEM i wszystko ok. Nie ma potrzeby się szczepić!!!!!
A może dlatego żyjesz bo byłeś szczepiony?

Janzaj napisał:
Nazywam idiotą tego, który wprowadza bakterie, wirusy do swojego organizmu. .
Nie jesz? Nie pijesz? Nie żyjesz? O seksie nie wspomnę...

Janzaj napisał:
Niech BÓG ma nas w swojej opiece.
Amen.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok