Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Poprosił o pieniądze na prąd. NAV polecił mu… pić kranówkę i pożyczyć grilla - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Mirosław O Zbigniew Karpinski mart enty Mag Weg Piat boj fra oszlo demonquente zolzafazi Onty_Ja_Gabriel_3. nienia TomTom84 (1666 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Musi sie mocno opalic i jego problemy w Navie znikna …..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(Zuzza)
Wiking
Co za czasy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomasz Tomasz
(tiltomek)
Wiking
I macie te swoje norweskie eldorado. Stare porzekadło zawsze na czasie ,,wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma ,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Każdemu może się noga podwinąć i może być zależny od navu, temu urzędnikowi również... Nie po to płaci się tu ogromne podatki i przeróżne daniny by później być tak traktowanym?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
Norwegia kończy z eldorado.
Druga klasa podatkową, diety, odliczenia zakwaterowania pendler zależne od adresu w komunie w okresie ostatnich dwóch lat, podatek od źródła, D-nummer i zakaz wjazdu, koniec pomocy z NAV...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Nareszcie!!!!! Zjechało się swołoczy i jak zawsze wszystko popsuli.
Im mniej wąsów tym lepiej dla normalnych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
cyt: " W decyzji radził wnioskodawcy m.in., by ten… pożyczył grilla i napił się wody z kranu. "
zapomnieli nakazać zażywać jeszcze paracet
chore to!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
To jest zazwyczaj normalne zwykla spychologia ja mialem przypadek w ubieglym roku kiedy chcialem prosic o pomoc bylo ciezko nav z opuznieniami wyplacal pieniadze za zwolnienie podczas rozmowy kobieta z okienka wskazala pokoj bym tam poszedl i poprosil o pomoc socjalna i swietnie przygoda sie zaczela w srodku siedziala kobieta polka nie pamietam imienia aale byla dosc otyla ktora poradzila ze jak sobie noe daje rade to zebym wracal do polski poprostu mnie zatkalo i szok zadna skarga nie pomogla wiec ten przypadek to dosc normalna sprawa ze nav tak traktuje ludzi ktorzy pomocy potrzebuja å norwega wyplacaja po 10mln bo ci znaja i wiedza jak oszukac SWOJE PAŃSTWO. i tak Jak to ktos napisal dostanie 2 lub 3 miesiace å kasa bedzie czekala... Trudno jest byc chorym w tym kraju å na dodatek obcokrajowca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
kiaaudi napisał:
To jest zazwyczaj normalne zwykla spychologia ja mialem przypadek w ubieglym roku kiedy chcialem prosic o pomoc bylo ciezko nav z opuznieniami wyplacal pieniadze za zwolnienie podczas rozmowy kobieta z okienka wskazala pokoj bym tam poszedl i poprosil o pomoc socjalna i swietnie przygoda sie zaczela w srodku siedziala kobieta polka nie pamietam imienia aale byla dosc otyla ktora poradzila ze jak sobie noe daje rade to zebym wracal do polski poprostu mnie zatkalo i szok zadna skarga nie pomogla wiec ten przypadek to dosc normalna sprawa ze nav tak traktuje ludzi ktorzy pomocy potrzebuja å norwega wyplacaja po 10mln bo ci znaja i wiedza jak oszukac SWOJE PAŃSTWO. i tak Jak to ktos napisal dostanie 2 lub 3 miesiace å kasa bedzie czekala... Trudno jest byc chorym w tym kraju å na dodatek obcokrajowca.

Bylo sprzedac tesle to nie musial bys zebrac po pomoc, dobrze Ci poradzila
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok