Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
A moja Norwegia dalej manipuluje polubieniami . Nie rozumiem tego co to robi. To jest chore . Osoba która pisze z np. fajny , ciekawy komentarz dostaje minusy mimo że ludzie klikają na + , i odwrotnie dajesz - wychodzi + . Już wiele osób pisało o tym , ale na tym portalu siedzi troll z Mojej Norwegi i klika polubienia tak jak to jemu pasuje. .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Nie wiele osób tylko ty makoooski, albo ciebie wielu z różnych kont tylko ciebie to interesuje.....jak przedszkolaka, bo Jasio dostał tsy kastanki prose pani a ja tylko dwa....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Polkrzysiek napisał:
komentarz dostaje minusy mimo że ludzie klikają na + , i odwrotnie dajesz - wychodzi + .
NIGDY nie miałam tego problemu. Może masz coś z urzędzeniem, albo palcem którym klikasz?

Polkrzysiek napisał:
Już wiele osób pisało o tym , ale na tym portalu siedzi troll z Mojej Norwegi i klika polubienia tak jak to jemu pasuje.
Zbiez klikę trollu z tymi osobami i klikajcie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Polkrzysiek napisał:
A moja Norwegia dalej manipuluje polubieniami . Nie rozumiem tego co to robi. To jest chore . Osoba która pisze z np. fajny , ciekawy komentarz dostaje minusy mimo że ludzie klikają na + , i odwrotnie dajesz - wychodzi + . Już wiele osób pisało o tym , ale na tym portalu siedzi troll z Mojej Norwegi i klika polubienia tak jak to jemu pasuje. .


...po jaki gwóżdż ci te plusy...po primo
...ty głąbie..czy myślisz,że komuś by sie chciało ..śledzic twoje wypociny..to tak primo ultimo..
...makooooski!!!!* tak wołał Najman Stanoskiego..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
bogdan miotk
(bogdan miotk)
Wiking
norwegja nie radzi sobie ze szczepieniem a nie chce respektować szczepień z polski wlaśnie przylecjałem z polski i tym tępym policjantom na lotnisku pokazywałem dokumenty że jestem zaszczepiony dwoma dawkami dokument był w języku angielskim chyba nie potrafią czytać w tym języku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
bogdan miotk napisał:
norwegja nie radzi sobie ze szczepieniem a nie chce respektować szczepień z polski wlaśnie przylecjałem z polski i tym tępym policjantom na lotnisku pokazywałem dokumenty że jestem zaszczepiony dwoma dawkami dokument był w języku angielskim chyba nie potrafią czytać w tym języku
Kolejny troll.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tabmoc Al Throm
(joshua)
Wiking
I co?
I Antek taczkę pcha i to bez covida...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok