Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Polacy szykują pozew zbiorowy przeciwko Norwegii: 2000 osób chce odszkodowania i zmiany przepisów - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
saddam husajn
(saddamhusajn)
Wiking
Pozew zbiorowy przeciwko rządowi norweskiemu za bezprawne wprowadzenie kwarantanny hotelowej i uniemożliwienie wjazdu ludziom z D numerem
www.spleis.no/project/174954
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
Trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie pozwu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 42  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
saddam husajn

2 godziny temu

Pozew zbiorowy przeciwko rządowi norweskiemu za bezprawne wprowadzenie kwarantanny hotelowej i uniemożliwienie wjazdu ludziom z D numerem

Tylko żeby zaraz na innych procesach sędzia orzekając wysokość kary nie tłumaczył że d-numer jest ważny pół roku i nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania.
Jakiś czas temu czytałem o panu Kaziu, udał się na wojnę z państwem, o coś tam ich pozwał i....wygrał bo prawo jest prawo, tylko za chwilę oddał co dostał i dopłacił 3 razy tyle bo się właśnie dopatrzyli że ma teraz już stały numer ale bujał się parę lat na tymczasowym, status pendlera też mu się nie należał a korzystał i jeszcze parę innych drobiazgów. Oby tym razem się nie skończyło tak że pozew przejdzie ale za chwilę Rząd zlikwiduje ulgi dla Polaków, np 25% podatku za pierwsze lata, pendlera całkowicie itp.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
tadeusz.gosztyla
(tadeusz.gosztyla)
Wiking
jest nas wiecej niz dwa tys inno kto te podpisy zbiera tez sie dopisuje to chore by niemoc odwiedzic pare miesiecy rodziny zrobili se taki kołchoz dla obcokrajowcow by pracowali anie wyjerzdrzali
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
medalkalety
(medalkalety)
Wiking
Witam ja mam pytanie na jakiej stronie znajdę wniosek żeby się zarejestrować tez z chęcią złożyłbym taki pozew .
Na granicy miałem dokumenty ze mam dzieci w szkolnym wieku do tego zaświadczenie lekarza o przebytej rehabilitacji mało tego ze mieszkam sam na 70 m kwadratowych a i tak siedzę w hotelu za ktory muszę płacić .
A na chłopski rozum większe ryzyko zachorowanie jest dla mnie w hotelu niż w domu bo jak widzę ludzie chodzą gdzie chcą i robią co chcą chodzi o napędzenie branży hotelowej a nie o zachorowalność szarego człowieka .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
medalkalety napisał:
Witam ja mam pytanie na jakiej stronie znajdę wniosek żeby się zarejestrować tez z chęcią złożyłbym taki pozew .
Na granicy miałem dokumenty ze mam dzieci w szkolnym wieku do tego zaświadczenie lekarza o przebytej rehabilitacji mało tego ze mieszkam sam na 70 m kwadratowych a i tak siedzę w hotelu za ktory muszę płacić .
A na chłopski rozum większe ryzyko zachorowanie jest dla mnie w hotelu niż w domu bo jak widzę ludzie chodzą gdzie chcą i robią co chcą chodzi o napędzenie branży hotelowej a nie o zachorowalność szarego człowieka .


...wspolczuje,ale
...chodzi o to ,żebyś ty nie zarażał !!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Lesiak
(Marcin123GD)
Wiking
Również chciałbym informacji jak dołączyć do pozwu, a jeśli chodzi o D - numer więcej niż 6 miesięcy , ja osobiście w Oslo mam odłożone 3 wizyty w Udi o pozwolenie i czekam już 9 msc a termin mam następny na koniec sierpnia to daje razem 13 ms.c jak czekam do Udi !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MiroMaro
(MiroMaro)
Wiking
gratulerer med dagen! i cyk tysiaczek na pozew wpłacony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Marcin Lesiak

23 minut temu

Również chciałbym informacji jak dołączyć do pozwu, a jeśli chodzi o D - numer więcej niż 6 miesięcy , ja osobiście w Oslo mam odłożone 3 wizyty w Udi o pozwolenie i czekam już 9 msc a termin mam następny na koniec sierpnia to daje razem 13 ms.c jak czekam do Udi !!!

Odkładane wizyty to nie Twoja wina, jest odnotowane wszystko. Chodzi o tych co po parę, paręnaście lat na tymczasowym siedzą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok