Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Nie zgłosił się na kwarantannę hotelową i przesłuchanie: policja umorzyła sprawę - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Jerzy Marciszewski Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. dd2308 Jannn beluzelu (1200 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Norwegia i prawa czlowieka. Dobre. I tak zaden kraj nie uznaje tych ichnych wyrokow sadow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Adamwp
(Adamwp)
Wiking
Ja czekam na pozew zbiorowy o pozbawię praw wolności z chęcią się do niego przyloncze bo w grupie sila
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 41  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
Jeżeli już chcą izolować przyjezdnych to wystarczyło by zapłacić za okres izolacji np. chorobowe oraz zrobić pobyt w hotelu bezpłatnym i wszystko było by ok. A kolejna sprawa to to że izoluje się ludzi chorych , a nie zdrowych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Adamwp

20 godzin temu

Ja czekam na pozew zbiorowy o pozbawię praw wolności z chęcią się do niego przyloncze bo w grupie sila

MAAAKOOOSKI!!!!! NAJPIERW NAJPIERW PRZESTAŃ PIĆ POTEM EDUKACJA Z PISOWNI A NA KONIEC WYLUZUJ Z PLUSAMI POD SWOIMI PIERDNIĘCIAMI PRZY ARTYKUŁACH NA MN.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
socksANDsandals napisał:
Adamwp
20 godzin temu
Ja czekam na pozew zbiorowy o pozbawię praw wolności z chęcią się do niego przyloncze bo w grupie sila

MAAAKOOOSKI!!!!! NAJPIERW NAJPIERW PRZESTAŃ PIĆ POTEM EDUKACJA Z PISOWNI A NA KONIEC WYLUZUJ Z PLUSAMI POD SWOIMI PIERDNIĘCIAMI PRZY ARTYKUŁACH NA MN.


Też masz z tym mały problem jeszcze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dd2308
(dd2308)
Wiking
Kolejny w d..e j...ny polonista . Ważne żeby rozumieć O co chodzi jak nie to wyp....alaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
dd2308

6 godzin temu

Kolejny w d..e j...ny polonista . Ważne żeby rozumieć O co chodzi jak nie to wyp....alaj.

kali jeść kali pić w du.e je...y to jest twój stary. ty zrozumieć o co kaman? to sam ty pobiegać pajac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MiroMaro
(MiroMaro)
Wiking
socks AND sandals AND moustache
co tam szefo nadgodzin znów nie dał bo nic nie umiesz? ;] dom z desek na 100 lat kupiony w kredycie bo to jedyna możliwość żeby roboty się trzymać? stara na aap bo inaczej nie da rady zarobić? ;]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
MiroMaro

26 minut temu

socks AND sandals AND moustache
co tam szefo nadgodzin znów nie dał bo nic nie umiesz? ;] dom z desek na 100 lat kupiony w kredycie bo to jedyna możliwość żeby roboty się trzymać? stara na aap bo inaczej nie da rady zarobić? ;]

Może i z desek i już się spłacił, z wynajmu mieszkań w PL
A jak tam u ciebie , jak sam napisałeś , na wiosce? murowana obora od stalina jeszcze stoi? stara co? moja jest przynajmniej ze mną a nie jak twoja, sama i obsługuje sąsiadów....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok