Sprawdź ratę
pożyczki w Norwegii

Sprawdź

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr

Nie zgłosił się na kwarantannę hotelową i przesłuchanie: policja umorzyła sprawę - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Jerzy Marciszewski Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. dd2308 Jannn beluzelu (431 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr De
(Piotr De)
Wiking
No i nic tylko czekać na opinię naszej twierdzy mądrości i ostoji kultury, źródła wiedzy czerpanej bezpośrednio od starych schorowanych ale jakże wykształconych i inteligentnych oraz obiektywnych Norwegów.
Bożenka to jest sygnał dla ciebie.
Ps odpal wszystkie swoje konta. Tylko pamiętaj żeby zmieniać klawiaturę. Już nawet przedszkolaki wiedzą, że wszystkie twoje konta piszą bez polskich znaków.
Ps a tej kurwie, śmieciowi i cwelówie minipizdzie. 70 to powiem tylko jedno zła karma wraca dwa razy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-17  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Norwegia i prawa czlowieka. Dobre. I tak zaden kraj nie uznaje tych ichnych wyrokow sadow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Adamwp
(Adamwp) Online
Wiking
Ja czekam na pozew zbiorowy o pozbawię praw wolności z chęcią się do niego przyloncze bo w grupie sila
Zgłoś wpis
Oceń wpis:41  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polkrzysiek
(Polkrzysiek)
Wiking
Jeżeli już chcą izolować przyjezdnych to wystarczyło by zapłacić za okres izolacji np. chorobowe oraz zrobić pobyt w hotelu bezpłatnym i wszystko było by ok. A kolejna sprawa to to że izoluje się ludzi chorych , a nie zdrowych.
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
minip.70
(minip.70) Online
Wiking
...bo to byl Swiety Josef!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Adamwp

20 godzin temu

Ja czekam na pozew zbiorowy o pozbawię praw wolności z chęcią się do niego przyloncze bo w grupie sila

MAAAKOOOSKI!!!!! NAJPIERW NAJPIERW PRZESTAŃ PIĆ POTEM EDUKACJA Z PISOWNI A NA KONIEC WYLUZUJ Z PLUSAMI POD SWOIMI PIERDNIĘCIAMI PRZY ARTYKUŁACH NA MN.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1148 Postów
mart enty
(bodys) Online
Maniak
socksANDsandals napisał:
Adamwp
20 godzin temu

MAAAKOOOSKI!!!!! NAJPIERW NAJPIERW PRZESTAŃ PIĆ POTEM EDUKACJA Z PISOWNI A NA KONIEC WYLUZUJ Z PLUSAMI POD SWOIMI PIERDNIĘCIAMI PRZY ARTYKUŁACH NA MN.

Też masz z tym mały problem jeszcze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dd2308
(dd2308)
Wiking
Kolejny w d..e j...ny polonista . Ważne żeby rozumieć O co chodzi jak nie to wyp....alaj.
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
dd2308

6 godzin temu

Kolejny w d..e j...ny polonista . Ważne żeby rozumieć O co chodzi jak nie to wyp....alaj.

kali jeść kali pić w du.e je...y to jest twój stary. ty zrozumieć o co kaman? to sam ty pobiegać pajac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram