Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

„Przemysł zależy od zagranicznej siły roboczej”: Norwegia zezwala na wjazd kolejnym grupom pracowników - Norwegia

Czytali temat:
Tadek Os Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Remigiusz Kluska Wojciech1987aa Adrian Karkowski (869 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Ludzie którzy szukaja pracy z reguły szkają takich państw które jak naj mniej
utrudniają podjęcie pracy, niskie koszty podjęcia pracy i minimalna biurokracja. To co zrobiła Norwegia nie zachęca albo całkowicie dyskwalifikuje. Jak się nie obudzą , to bęndą się prosić, ale będzie za póżno. Firmy norweskie zaczną masowo bankutować. Bęndą zmuszane zatrudniać i zaraz zwalniać bezrobotnych z NAV .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
T C

11 minut temu

Ludzie którzy szukaja pracy z reguły szkają takich państw które jak naj mniej
utrudniają podjęcie pracy, niskie koszty podjęcia pracy i minimalna biurokracja. To co zrobiła Norwegia nie zachęca albo całkowicie dyskwalifikuje. Jak się nie obudzą , to bęndą się prosić, ale będzie za póżno. Firmy norweskie zaczną masowo bankutować. Bęndą zmuszane zatrudniać i zaraz zwalniać bezrobotnych z NAV .

buhahahahahahaahhaah

Polak pojedzie tam gdzie najwięcej zarobi, w dupie ma biurokrację itp....
a skoro Norwegia się dyskwalifikuje to, czas pomyśleć o innym państwie. Ukrócili trochę bemaningom i są następne pomysły, może skończy się najazd sezonowców dymających po12 godzin i marudzących jak tu drogo i nieciekawie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sławomir Baracz
(Lawa111)
Wiking
No ciężko tu przeżyć za 7,5 godziny i wynajm mieszkania Norwegia tylko dla niepaloncych i nie pijoncych jakoś jeszcze się przeżyje jako kawaler a nie na 2 domy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..wiem,że internet kusi do swobodnej wypowiedzi...tylko na ,,boga" dlaczego takie ,,byki sadzicie"...
...Ps. jeden z drugim ...hahuhahu...używajcie korektorów błędów...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
..wiem,że internet kusi do swobodnej wypowiedzi...tylko na ,,boga\" dlaczego takie ,,byki sadzicie\"...
...Ps. jeden z drugim ...hahuhahu...używajcie korektorów błędów...

Widziałem wiele byków, dziś nie mam najlepszego dnia, ale słowo "bęndą" zrobiło mi kawałek wieczoru
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Lawa111 napisał:
No ciężko tu przeżyć za 7,5 godziny i wynajm mieszkania Norwegia tylko dla niepaloncych i nie pijoncych jakoś jeszcze się przeżyje jako kawaler a nie na 2 domy



...następny agent 0,7 (chłodż się!)
...niepaloncy i nie pijoncy
...buhahuhahuuuhshahs
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
tapsk1969 napisał:
to bęndą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Asikhb napisał:
tapsk1969 napisał:
to bęndą



...bendom!
...prosze pisać poprawnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok