Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Premier Norwegii studzi emocje: prognozy na lato są obiecujące, ale nie będzie to jeszcze pełne otwarcie - Norwegia

Czytali temat:
Jolka K Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Arthur112 spartakus minip.70 (909 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Albercik Polonus
(Albercik321)
Wiking
Info dla wracajacych ,moze sie przydac



Niniejszym informujemy, że na Terminalu Promowym w Świnoujściu, dla wygody pasażerów, został zainstalowany mobilny punkt testowy Covid 19 przez firmę BEP MED CENTER. Punkt jest zlokalizowany jest na parkingu samochodowym (przed odprawą armatorską).

Punkt jest czynny codziennie, w godzinach 6:00 - 18:00 (po świętach Wielkanocnych będzie czynny 24h/dobę).

Pasażerowie TT-Line będą mieli możliwość wykonania testów na 2 godziny przed planowaną godziną rejsu.

Wykonywane badanie: SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit (Colloidal Gold Immunochromatography). Zaświadczenie o wyniku testu w języku polskim i angielskim zezwala na wjazd na teren Szwecji.

Cena testu : 100 PLN.

Pasażerowie, którzy okażą ważny bilet na rejs promem TT-Line, otrzymają 20% rabatu od Laboratorium BEP MED CENTER.

Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy umówienia badania przed rejsem poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta BEP MED CENTER pod numerem telefonu +48 696 802 801. Osoby umówione na wizytę będą miały pierwszeństwo wykonania testu.

Życzymy niezawodnego zdrowia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Arahan napisał:
@RafalC75 abstrahując od kultury wypowiedzi niektórych. Są osoby, które wynajmują tutaj mieszkanie z partnerem, a nie w 10 osób kub mają własne lokum.
Odsyłanie takich osób to jakieś kuriozum.
I tak, przyjechałem tutaj zarobić jak najwięcej, jak najszybciej i spadać, więc nie chcę płacić za hotel, skoro czynszu mam 9500


...po tym co napisałeś ,że chcesz szybko tanim kosztem zarobić
...to 9500 nie płacisz sam...tez nie mieszkasz z partnerem..skoro spadasz po zarobku do
Polski....
...Rafał dobrze napisał..przyznaj się na ilu chłopa dzielone jest to 9500 ?...na 2,3 ?...czy tylu ile zmieściło się prycz w tej norce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Arahan napisał:
@boj fra oszlo
Mieszkam z żoną. Na 3 pierwsze w 5 letnim bloku.
Mieszkam z partnerem, ale nienawidzę tego kraju jak Żydzi Pana Jezusa.
Nie podoba mi się. Jestem nim rozczarowany.
Tylko pieniądze tutaj są dobre.
Dlatego zarobić swoje i wracać.
Nie mierz wszystkich swoją miarą.
...


...musisz wykonywać jakąś podłą prace w podłym otoczeniu i fatalnej atmosferze...czujesz sie wyobcowany...
...nienawidzisz Norwegów..straszne....straszne nienawidzić kogokolwiek...
Ps. do Izraela nawet się nie wybieraj...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
"...ale nienawidzę tego kraju jak Żydzi Pana Jezusa...."HAHAHAHAHAHA Dobre
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Malgorzata123
(Malgorzata123)
Wiking
ludzie nie denerwujcie sie wreszcie kiedys to sie skonczy chyba szybko skoro sa szczepienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok