Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Jest nadzieja na otwarcie Norwegii przed końcem 2021. Władze ds. zdrowia opracowują plan działania - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo zarowa086 hubertxx poli pikar Jacorrr (1646 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Nyga
(Nyga)
Wiking
Czyli nie ma żadnej szansy na to, że ktoś tam ja górze pójdzie po rozum do głowy i zauważy w końcu, że żadnej pandemii nie ma a covid-19 nie jest groźniejszy od zwykłej sezonowej grypy i wszelkie narzucone środki ochronne są makabrycznym oszustwem. Ciekaw jestem czy kiedys skończy się to szaleństwo?
Czy będziemy mogli normalnie żyć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(twojaStara)
Wiking
@Nyga z twojej tekstu wynika wprost, że to ty jesteś najmądrzejszy i wszechwiedzący. Nie trzeba się bawić nawet w naukę jakąś, bo ty przecież możesz wszystkim powiedzieć i niech słuchają debi..e
W naszym razie, może mi pomożesz i podzielisz się swoją wiedzą, bo wciąż nurtuje mnie to dlaczego kobiety tyle rozmawiają przez telefon? albo "tyle" to ile? czy ktoś widział dziubdziuba?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Niezłe cyrki tu się dzieją...Nyga miał 58 plusów, w ciagu godziny zjechało na -31, a ogólna liczba odsłonięć postu to 69...hmm
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Przez odwracanie ilości naszych polubień postów chcą nam wmówić "Nową Normalność", wykoślawić nasz światopogląd. Tak bezczelnej propagandy, to Goebbels mógłby tylko pozazdrościć ! Zrobiłem screena przy +20 u "Nyga" ale dalej nie śledziłem. Te przekręty robią osoby z uprawnieniami moderatora i dzieję się to jednym ruchem myszki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Ja generalnie mam głęboko w poważaniu czy moja wypowiedź będzie miała dziesięć na plusie czy milion na minusie, natomiast można tu zauważyć bardzo ciekawa zależność: wszystkie wypowiedzi kwestionujące obecną sytuacje, są bardzo szybko dyskredytowane. Moja pierwsza wypowiedź na tym portalu była bardzo negatywa na temat świrusa i zebrała koło trzydziestu pozytywnych opinii, a w ciągu godziny zjechała do takiej samej wartości na minus, wiec stwierdziłem, że po prostu duża liczba czytających artykuł po prostu oceniła moja wypowiedz negatywnie i tyle. Nyga udzielił kilku krytycznych wypowiedzi które uzyskały po 60 na plus ku mojemu zdziwieniu w ciagu dwóch dni tylko po to, aby w ciagu godziny zejść na -30 haha to aż jest po prostu śmieszne i ciężko mi sobie wyobrazić tą żałosna osobę, która jest odpowiedzialna za coś takiego, pomijam już bandę krzykaczy którzy wyzywają od pisowców-spiskowców. Pomódlmy się wszyscy za ich nędzny żywot do naszego ojca rodzynka!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Kiedy otworzą te jeb...me granice ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
To odwracanie polubień jest niezwykle ważne z punktu widzenia propagandy. Nas świadomych tego szwidlu jest zdecydowanie mniej niż osób odwiedzających ten portal, którzy nie mają pojęcia o co tu kaman i jakie przekręty się tu dzieją. Patrzą z inteligencją kury na polubienia postów i nie zagłębiając się w temat wyrabiają sobie wypaczone zdanie. Demokracja działa w ten sposób, że większość z tych mimowolnie zindoktrynowanych święcie uważa że ma rację, a wszyscy inni to mniejszość i g.o mają do powiedzenia... . Pójdą na wybory (demokratyczne) i wybiorą najgroszych szubrawców. Tak to niestety działa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Ciepłe słowa kieruję również do "MałeMi" - walecznej, nie poddającej się wilczycy !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Nyga
(Nyga)
Wiking
Ten portal trochę przypomina mi Norwegię - zakłamany, czasami śmieszny, do którego najlepiej podchodzić z dużym dystansem, broń Boże nie traktować poważnie, taki nie za głupi, nie za mądry a mimo wszystko potrafi dostarczyć sporą dawkę rozrywki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok