Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo zarowa086 hubertxx poli pikar Jacorrr (1656 niezalogowanych)
1 Post
Włodzimierz Oskroba
(WlodzimierzOskroba)
Wiking
Niech zamkną się całkowicie i niech nie wyjeżdża do krajów azjatyckich to nie będą mieli problemu z covidem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Rafał z tego co sam pisałeś jakiś czas temu jesteś bardziej zorientowany w stawkach za trolling w sieci, ile tam masz? 6-7 groszy za komentarz? Popraw mnie jeśli pisałeś o innych kwotach. Pracujesz w Norwegii na etacie, posiadasz samochód z silnikiem benzynowym i jeszcze dorabiasz w taki sposób, uwłaczający ludzkiej godności... Czy w ciagu miesiąca jesteś w stanie napisać wystarczającą ilość przepełnionych jadem komentarzy, aby zarobić chociaż na pokrycie raty ubezpieczenia zdrowotnego? Jesteś już w takim wieku, że musisz uważać na swoje zdrowie, ciągle napływy adrenaliny, złości i frustracji mogą skończyć się dla Ciebie tragicznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Rafał, chłopie co Ty masz z ta Bożenką? Wytłumacz mi o co chodzi bo ja tu jestem od niedawna.
Biorąc pod uwagę fakt, że nie potrafisz odpowiedzieć nawet na jedno, proste pytanie wnioskuje, że ta liczba 75 to raczej wynik Twojego iq.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(avalon49)
Wiking
Zarowa 086
RafałC75 dostał prikaz z góry aby w tym miesiącu pisać o Bozenkach i Rydzyku ... Za miesiąc będzie pisał o Grazynce i Naczelniku... Tak te płatne trolle mają... Zero kręgosłupa moralnego,tylko kasą się liczy!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...głupota i brak rozsądku należy zawsze kontrować,inaczej mogłaby stać się prawdą..nie wszyscy myślą logicznie...nie wszyscy myślą.....
Ps. ja to nawet czasami i głupiemu dam łapkę w góre...niech sie pocieszy przez chwilę...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Rafauku rozumiem, że nie robiłeś nigdy testu iq, spróbuj, na prawdę warto, tak z czystej ludzkiej ciekawości, podpowiem Ci, i tu Cię zaskoczę, że nie potrzeba żadnej osoby do oceny Twojego wyniku. Miałem ogromną nadzieje, że wyjaśnisz mi w końcu o co Ci chodzi z tymi Bożenkami, ale chyba się nie doczekam. Spokojnego wieczoru.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
zarowa086 napisał:
Rafauku rozumiem, że nie robiłeś nigdy testu iq, spróbuj, na prawdę warto, tak z czystej ludzkiej ciekawości, podpowiem Ci, i tu Cię zaskoczę, że nie potrzeba żadnej osoby do oceny Twojego wyniku. Miałem ogromną nadzieje, że wyjaśnisz mi w końcu o co Ci chodzi z tymi Bożenkami, ale chyba się nie doczekam. Spokojnego wieczoru.

Piszemy naprawdę, a nie na prawdę panie ajkju
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Jak się nie ma nic ciekawego do dodania, to zawsze można się przyczepić o jedną spacje za dużo, ale dzięki za podpowiedź panie profesorze Miodek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
zarowa086 napisał:
Jak się nie ma nic ciekawego do dodania, to zawsze można się przyczepić o jedną spacje za dużo, ale dzięki za podpowiedź panie profesorze Miodek
Alez to byla calkiem merytoryczna wypowiedz odnosnie Twojego przekomarzania sie z R75 odnosnie IQ. Skoro masz go tak wiele jak twierdzisz, to wypadałoby wykorzystać go choć w części na naukę języka w jakim się wypowiadasz, a potem zająć się szlifowaniem treści, jaką chcesz przekazać na forum. Bo z tego co widzę, to ani pisownia, ani te wylewne Twoje treści ni chu chu, nie idą w parze z tą Twoją rzekomą inteligencją, na którą się powołujesz.
Nadal w pierwszym i drugim wypadku, jest to ni mniej, ni więcej, tylko bełkot.
Znasz chyba to stare powiedzenie, że lepiej, gdy głupi milczy i sprawia wrażenie głupiego, niż gdy się odezwie i rozwieje wszelkie wątpliwości
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
A co Ty mi tu imputujesz? Zacytuj fragmenty mojej wypowiedzi w których „stwierdzam” że mam wysokie iq i powołuje się na moja „rzekomą inteligencje”.
Co do przysłowia, jest mi doskonale i brzmi delikatnie mówiąc ironicznie z Twoich ust
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok