Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Polska: od dziś zmiany w obostrzeniach. W nocy opublikowano nowe przepisy - Norwegia

Czytali temat:
RAFAŁ W..... halina manka Rafał Kurasz piotr mikut Joanna Kuchnicka mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo Jusia Sz Onty_Ja_Gabriel_3. Katarzyna92 pamelka0u Bożenka15 (1352 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polska: od dziś zmiany w obostrzeniach. W nocy opublikowano nowe przepisy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kotek na płotku)
Wiking
Czy mam rozumieć, że jeżeli podróżuje własnym samochodem to nie muszę odbywać kwarantanny?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
czyli co...jade autem do Polski to mam miec kwarantanne 10 dniowa...dobrze rozumiem po przeczytaniu artykulu ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Tak.Chyba ze zrobisz test na 48h lub szczepoonke Pfizera.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Beata Kumor
(Beakum)
Wiking
Kwarantanna tylko dla osob wracajacych w transporcie zbiorowy tj. Samolot, bus, autokar.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Tak autem ? A którędy ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Misiek35
(Misiek35)
Wiking
Parodia znowu się zaczyna od poczatku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
ok to juz rozumiem ze kwarantanna tylko dla zbiorowego transportu, a jak teraz wyglada granica no ze szwecja bo jakis czas temu czytalem w VG ze szwecja zamknela z norwegia to do Polski mozna dojechac tylko promem przez Danie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
RafalC75 napisał:
Parodia, dokładnie....Problem, ze zrozumieniem najprostszego tekstu i tysiąc pytań jak zwykle, czy tak mogę, czy mogę tędy itp....

Niestety to prawda...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
pikar
(pikar)
Wiking
Nie parodia tylko szczegóły droga Pani Kuchni ja. Na przykład gdy dwoje czy więcej domowników jedzie autem na prom do Karlskrony na prom, gdzie następnie płyną mając wszyscy razem jedną tą samą kajutę to jest to traktowane jako transport zbiorowy czy nie... diabeł tkwi w szczegółach a te regulacje polskie znowu tak napisane żeby straż graniczna miała prawo do dobrowolnej szerokiej własnej interpretacji ( jak im czapka stanie). Proszę bo odpowiedź?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok