12
dni
do startu rozliczeń podatkowych w Norwegii!
Odzyskaj podatek
Pieniądze w 2 tygodnie!
zamknij

Polska: od dziś zmiany w obostrzeniach. W nocy opublikowano nowe przepisy - Norwegia

Czytali temat:
RAFAŁ W..... halina manka Rafał Kurasz piotr mikut Joanna Kuchnicka mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Riggman Katarzyna92 pamelka0u Bożenka15 (367 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polska: od dziś zmiany w obostrzeniach. W nocy opublikowano nowe przepisy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kotek na płotku)
Wiking
Czy mam rozumieć, że jeżeli podróżuje własnym samochodem to nie muszę odbywać kwarantanny?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Riggman
(Riggman)
Początkujący
czyli co...jade autem do Polski to mam miec kwarantanne 10 dniowa...dobrze rozumiem po przeczytaniu artykulu ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Tak.Chyba ze zrobisz test na 48h lub szczepoonke Pfizera.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Beata Kumor
(Beakum)
Wiking
Kwarantanna tylko dla osob wracajacych w transporcie zbiorowy tj. Samolot, bus, autokar.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Tak autem ? A którędy ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Misiek35
(Misiek35)
Wiking
Parodia znowu się zaczyna od poczatku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Riggman
(Riggman)
Początkujący
ok to juz rozumiem ze kwarantanna tylko dla zbiorowego transportu, a jak teraz wyglada granica no ze szwecja bo jakis czas temu czytalem w VG ze szwecja zamknela z norwegia to do Polski mozna dojechac tylko promem przez Danie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
RafalC75
(RafalC75)
Wiking
Parodia, dokładnie....Problem, ze zrozumieniem najprostszego tekstu i tysiąc pytań jak zwykle, czy tak mogę, czy mogę tędy itp....
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
1031 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
RafalC75 napisał:
Parodia, dokładnie....Problem, ze zrozumieniem najprostszego tekstu i tysiąc pytań jak zwykle, czy tak mogę, czy mogę tędy itp....

Niestety to prawda...
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram