Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
RAFAŁ W..... halina manka Rafał Kurasz piotr mikut Joanna Kuchnicka mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo Jusia Sz Onty_Ja_Gabriel_3. Katarzyna92 pamelka0u Bożenka15 (1356 niezalogowanych)
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
pikar napisał:
Nie parodia tylko szczegóły droga Pani Kuchni ja. Na przykład gdy dwoje czy więcej domowników jedzie autem na prom do Karlskrony na prom, gdzie następnie płyną mając wszyscy razem jedną tą samą kajutę to jest to traktowane jako transport zbiorowy czy nie... diabeł tkwi w szczegółach a te regulacje polskie znowu tak napisane żeby straż graniczna miała prawo do dobrowolnej szerokiej własnej interpretacji ( jak im czapka stanie). Proszę bo odpowiedź?.
Oficjalne informacje masz na stronie stenaline.pl, a jak masz wiecej watpliowsci, czy pytan to dzwonisz do polskiej strazy granicznej i sie dowiesz konkretnie w akurat twoim przypadku.
Diabel tkwi w szczegolach owszem, dlatego nie szuka sie na forach odpowiedzi na ISTOTNE pytania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
pikar napisał:
Nie parodia tylko szczegóły droga Pani Kuchni ja. Na przykład gdy dwoje czy więcej domowników jedzie autem na prom do Karlskrony na prom, gdzie następnie płyną mając wszyscy razem jedną tą samą kajutę to jest to traktowane jako transport zbiorowy czy nie... diabeł tkwi w szczegółach a te regulacje polskie znowu tak napisane żeby straż graniczna miała prawo do dobrowolnej szerokiej własnej interpretacji ( jak im czapka stanie). Proszę bo odpowiedź?.

Odpowiedź jest jedna, proszę zajżeć na oficjalną rządową stronę każdego z państw z którymi chcesz mieć styczność / bez względu na formę/ i czytać do bólu kupra.
Tam nie ma interpretacji, tylko są suche fakty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok