13
dni
do startu rozliczeń podatkowych w Norwegii!
Odzyskaj podatek
Pieniądze w 2 tygodnie!
zamknij

Norweski uniwersytet proponuje własną metodę wykrywania koronawirusa. Bada się w niej ślinę - Norwegia

Czytali temat:
halina manka mart enty boj fra oszlo Stefan1963 Sarpis Bożenka15 (150 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
minip.70
(minip.70)
Wiking
Troche z innej beczki.
Coz to za moda raptowna?
Czy teraz juz beda,tylko 'neutralne' artykuly na MN?
- o pogodzie
- o muzeum
- o TikTok'u
- ...
Oczywiscie tez tak mozna.W koncu Moja Norwegia,to strona reklamowa prywatnej firmy.
p/s:
nie zebym sie martwil losem Multi Nor (nawet skrot ten sam),tak tylko pytam...z ciekawosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
RafalC75
(RafalC75)
Wiking
minip.70

4 godziny temu

Troche z innej beczki.
Coz to za moda raptowna?
Czy teraz juz beda,tylko 'neutralne' artykuly na MN?
- o pogodzie
- o muzeum
- o TikTok'u
- ...
Oczywiscie tez tak mozna.W koncu Moja Norwegia,to strona reklamowa prywatnej firmy.
p/s:
nie zebym sie martwil losem Multi Nor (nawet skrot ten sam),tak tylko pytam...z ciekawosci

Bożena ale ty musisz być słaba w życiu, jeszcze nie było czegoś co byś skomentowała pozytywnie. Zapewne masz czas ogarniać te wszystkie konta z jednego powodu, jesteś sama i samotna....Bo kto by wytrzymał z taką kobietą....miałaś kiedyś orgazm? ale taki z drugą osobą, nie sama ze sobą....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr De
(Piotr De)
Wiking
Ja myślę, że tu nie chodzi o to, że ona jest samotna. Ja myślę , że robi za nałożnicę w pokoju z zasłoniętymi firanami u ciapka jakiegoś. Nie ma nic do powiedzenia więc później wyżywa się na forach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram