Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
halina manka Rafał Kurasz Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Wywalone Mam marcin124 minip.70 tedimakuch Sarpis (2270 niezalogowanych)
1 Post
MiroMaro
(MiroMaro)
Wiking
Jedyna szczepionką która mogę się zaszczepić to Sputnik V! Następnie mogę przyjąć dwie dawki szczepionki chińskiej produkcji. Wtedy żaden wirus nie jest mi straszny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Dwa dni temu "Joanna Kuchnicka" dodała sobie 40 polubień. Z -20 w jednej chwili zrobiło się +20. Czyli obecnie powinna mieć -31. Naprawdę nikt nie zauważył tego perfidnego oszustwa ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...niestety to juz obłakanie...wszedzie widzisz te minusy,ktore niektórzy moga sobie dodawać uznaniowo...niby za jakie zaslugi i w jakim celu maja taka możliwość....spisek?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
...niestety to juz obłakanie...wszedzie widzisz te minusy,ktore niektórzy moga sobie dodawać uznaniowo...niby za jakie zaslugi i w jakim celu maja taka możliwość....spisek?????

spizeg
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Zdziwiłem się bardzo, że po 2 dniach oczekiwania moderator zatwierdził jednak zasadność zamieszczenia mojego postu odnośnie Kuchnickiej w tym artykule. Jak stali bywalcy wiedzą, że kilkukrotnie byłem banowany i jestem na cenzurowanym, bo prawda sponsorowane lewactwo w oczy kole. Do Watykanu i ichniejszej indoktrynacji, okradania społeczeństwa za pomocą wiary też mi daleko. Kilka razy już mówiłem, że grupka (około 6 osób) łapka w łapkę sobie przybijają hejtując racjonalne posty forumowiczów wytykając jakieś bzdety, pisownię, a to brak logiki, a to agenturę, czy chore teorie spiskowe celowo skłócając nas pomiędzy sobą. Ten portal nie jednoczy Polaków tak samo jak cała reszta mainstreamu. Jeszcze nie wiem, czy pojawi się ten post dla wszystkich innych, a nie dla mnie jedynie zalogowanego to nagrodzę ładną fotką natury . Dość manipulacjom na MN !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Usunięte posty znów widoczne . Przedszkole, a nie poważny portal informacyjny ! "Pojawiam się i znikam, pojawiam się i znikam" a za chwilę odwrócą Nam łapki Polacy i tylko lewacki przekaz przejdzie do historii...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Oczywiście wszystko zapisuję i polecam innym - róbcie screeny z tego co się tu odwala. Może przyjdzie czas, że będziemy ich rozliczać i sądzić z anty Polskiej działalności.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Oferty usług pseudo seksualnych, naciągających na koszty zwykłych ludzi nie są usuwane i pojawiają się non stop - tu moderator nie ma uprawnień zbanowania. Przypadek? Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Ponownie usunęli wznowione ze względu na "regulamin". Pojawiam się i znikam, i znikam... Pszeczkole .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Gdyby J. Kuchnicka nie dodała sobie 40 polubień, na chwilę obecną miałaby 38 łapek na minusie, ale posiada funkcje administratora i robi co jej się rzewnie podoba - dlatego może bezkarnie szkalować i wyzywać ludzi np. od debili i włos jej z głowy nie spadnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok