Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Od jutra pracodawcy mogą rejestrować „ściśle niezbędnych pracowników”. System jest gotowy - Norwegia

Czytali temat:
halina manka grazyna slodowska Patryk Patryk Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Andrzej 19740 Onty_Ja_Gabriel_3. GLOBAL BIL tedimakuch (1746 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MiroMaro
(MiroMaro)
Wiking
Wierzę w wirusa wszechmogącego, stworzyciela paniki i maseczek, i Simona eksperta jedynego, guru naszego, który się począł z chęci zysku, narodził się dla Pfizera, umęczon pod pustym szpitalem narodowym. Zstąpił do rządu i trzeciego dnia się wzbogacił, wstąpił do grona zespołu covidovego, siedzi po prawicy Morawieckiego, stamtąd przyjdzie szczepić żywych a po szczepieniu umarłych. Wierzę w wirusa świętego, święte WHO, obcowanie z dystansem i domu nie opuszczenie, po szczepionce ciała odrodzenie, żywot krótki AMEN.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
MiroMaro...kreatywne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
RafalC75 napisał:
bardzo zgrzeszyłeś, złamałeś pierwsze przykazanie! A które to, te pierwsze przykazanie?
Bo z tego co wiem, jest ich wiele tych pierwszych przykazań, ustanowionych przez wieczny kler, przeciwko parafianom /czyli ciemnemu niewolniczemu ludowi/ i to bez względu na kolor skóry czy też narodowość.
Przy okazji, wystarczy urodzić się w polandii, by automatycznie być katolikiem!!!.
I trzeba mieć BARDZO dużo samozaparcia, by w nieskończoność udowadniać iż nie jest się wielbłądem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -27  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...niestety błędy rodziców a potem dorastania...do chrztu nas ponieśli bez naszej zgody,potem bierzmowanie,bo sakrament niezbędny do sakramentu małżeństwa...i co z tego ze niewielu te małżeństwa zawierało...ale czarni wrzucili wszystkich do jednego wora...katolicyzmu
....mam znajomych ktorzy poddali się apostazie. sam biskup podejmuje decyzje...procedura trudna ale możliwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -21  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
...niestety błędy rodziców a potem dorastania...do chrztu nas ponieśli bez naszej zgody,potem bierzmowanie,bo sakrament niezbędny do sakramentu małżeństwa...i co z tego ze niewielu te małżeństwa zawierało...ale czarni wrzucili wszystkich do jednego wora...katolicyzmu
....mam znajomych ktorzy poddali się apostazie. sam biskup podejmuje decyzje...procedura trudna ale możliwa


Ja tego błędu nie popełniłem i swoich dzieci nie chrzciłem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -18  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
bodys napisał:
bojfraoszlo napisał:
...niestety błędy rodziców a potem dorastania...do chrztu nas ponieśli bez naszej zgody,potem bierzmowanie,bo sakrament niezbędny do sakramentu małżeństwa...i co z tego ze niewielu te małżeństwa zawierało...ale czarni wrzucili wszystkich do jednego wora...katolicyzmu
....mam znajomych ktorzy poddali się apostazie. sam biskup podejmuje decyzje...procedura trudna ale możliwa

Ja tego błędu nie popełniłem i swoich dzieci nie chrzciłem



...no to jak dorosna to ewentualnie wybiora sobie coś... ...
...wracajac do apostazy,ktora przechodzili moi znajomi..to opowiesci byly podobne do tych z komisjii WKU..musiales podczas osatniego spotkania z biskupem przekonac go ,ze nie ma dla ciebie ratunku w ,,Kościele,,...podobno wygladalo to jak podczas...egzorcyzmów!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
bejfraoslo może Ty o jakiejś ekstazie piszesz? pisze się apostazja, z odmianą dasz sobie chyba rade...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
....zerowa...a w piekarni..to nie prosi się o bułke chleba?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Hahahah o bułkę chleba? I co sprzedawca Ci wtedy podaje? Bułkę i chleb? Przecież bułka i chleb to są dwie różne rzeczy, ale wracając do tematu, boju zrozum, nie ma takiego słowa jak apostaza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok