Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Potrzebują pracowników sezonowych: miejsce imigrantów mają zająć Norwegowie na zasiłku - Norwegia

Czytali temat:
Jacek Krezel Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. MałeMi adi220 Zenek Kowalski (1412 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kris ***
(kris205)
Wiking
JUŻ WIDZĘ JAK CI NIEROBY BĘDĄ PRACOWAĆ
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Ale się uśmiałem....oni mają lewe ręce do uczciwej pracy....i nogi też.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zwyklyjarek
(zwyklyjarek)
Wiking
Drogi, Szanowny Norweski Rządzie.
Musicie również złożyć projekt dla innych branż pracowniczych m. in. budowlanej, stoczniowej, sprzątającej i większości przemysłowej. Większość pracowników Europy Wschodniej ma tymczasowe numery i brak stałego zameldowania. Na pewno zdecydowana większość zjedzie na święta do domu. Jeżeli przedłużycie zamknięcie granic to z całym szacunkiem, ale nie wyobrażam sobie pracownika biurowego czy innego obywatela Norwegii , który będzie pracował na budowie, czy też sprzątał. Nie oszukujmy się, ale to my właśnie pracownicy że wschodu podkręcamy wasze PKB i cała gospodarkę. Druga sprawa Szanowny Rządzie. Imigranci na socjalu też będą pracować??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
zwyklyjarek napisał:
Drogi, Szanowny Norweski Rządzie.
Musicie również złożyć projekt dla innych branż pracowniczych m. in. budowlanej, stoczniowej, sprzątającej i większości przemysłowej. Większość pracowników Europy Wschodniej ma tymczasowe numery i brak stałego zameldowania. Na pewno zdecydowana większość zjedzie na święta do domu. Jeżeli przedłużycie zamknięcie granic to z całym szacunkiem, ale nie wyobrażam sobie pracownika biurowego czy innego obywatela Norwegii , który będzie pracował na budowie, czy też sprzątał. Nie oszukujmy się, ale to my właśnie pracownicy że wschodu podkręcamy wasze PKB i cała gospodarkę. Druga sprawa Szanowny Rządzie. Imigranci na socjalu też będą pracować??



...ryjku imigranci juz od dawna pracuja..np. sprzatają klatki schodowe,prowadzą taksówki,pizzerie,kebabownie,sklepiki wielobranzowe,fryzjerstwo,ochrona...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zwyklyjarek
(zwyklyjarek)
Wiking
Usunęli część mojego wpisu. Ehh ta poprawność polityczna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Arahan napisał:
Tak to niestety będzie wyglądało. My, Litwini czy Rumuni już nie jesteśmy potrzebni. Zmuszą negatywy albo norweskich nierobów.
Daję Norwegii 10 lat i nie będzie tutaj dla nas miejsca.

Że Litwini to rozumiem, jednak co do tych rumunów poprawnie romów to chyba się coś tobie pokićkało.
Jaki to rumun /"cygan"/, pracuje na budowie poza tym, że stoi pod sklepem z gazetką i żebrze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -15  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
zwyklyjarek napisał:
Usunęli część mojego wpisu. Ehh ta poprawność polityczna


...masz na mysli te wulgaryzmy??...usuneli bo chamskie a nie,że niewygodne...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zwyklyjarek
(zwyklyjarek)
Wiking
boj fra oszlo
Nawet nie człowieku co było napisane ,a komentujesz. Ktoś kiedyś o Tobie napisał, że kochasz PiS , Rydzyka i jesteś bogobojny. Ja dodam od siebie, że faktycznie miałeś problemy w dzieciństwie, jeśli chodzi o kościół. Nie zdziwię się jak ksiądz wchodził ci do wanny na plebani jak byłeś ministrantem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Jestem zaniepokojony czy aby dla wszystkich chętnych Norwegów będących na cieplutkich zasiłkach wystarczy wolnych miejsc do pracy.... myśle ze już ustawiają się kolejki do pracy ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok