Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wzmacniają środki kontroli zakażeń na granicy. Norwegia grozi palcem cudzoziemcom - Norwegia

Czytali temat:
Wojciech Swies Jan Maryjan mart enty N O boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Mariusz844 P Remigiusz Kluska Oskar K. (2113 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bogacka
(Bogacka)
Wiking
Trochę się spóźnili z tymi rejestrami. Jak nie zdążą do końca miesiąca, to niewiele wykryją
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Jan Kowalski
(Szymek2202)
Wiking
Pojebało cały świat,a norki wiodą prym w Europie.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
W USA po dwóch tygodniach od podania szczepionki zmarł lekarz na bardzo rzadką chorobę krwi. Prowadził zdrowy tryb życia a żona jest pewna ze to przez szczepionkę. Bardzo szybko został poddany leczeniu, ale nie miał szans. Pfizer bada sprawę... Dobrze ze w zombie się nie zamieniamy, to jedyne pocieszenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Sami sobie gospodarke rozkladaja. Sporo ludzi sie zastanowi czy warto w tym kraju pracowac. Zdurnieli juz do reszty. Polityka rzadu: zamknac wszystko i zwiekszyc podatki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Jan Maryjan
(Maryjan071)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Krzysztof Makowski napisał:
To jest wyjątkowo chamskie zachowanie ze strony cenzorów MN, bo wszystkie moje posty są widoczne wyłącznie gdy jestem zalogowany (czyli tylko dla mnie). To z tej obawy abym się czasem nie zreflektował iż nie są widoczne dla innych !!! Nie macie do czynienia z półgłówkiem ! Wszystko rejestruję i zapisuję, nie popuszczę wam !

---moze nikt nie chce czytac tych durnot ,,,dlatego...pomyslal?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Jan Maryjan
(Maryjan071)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Norwegia nie wziela pod uwage ze Polacy to nie Norwedzy ,Jak Erna cos powie to wiekszosc Norwegow jej poslucha a Polacy to narod kombinatorow ,jak sie tylko da to wykorzystaja kazda okazje zeby w naszym polskim mniemaniu byc ...cwanszym ......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...nie dziwcie sie ze chca wam przykrecic srube...niedawno tutaj na forum jakis patafian pytal gdzie mozna kupic lewy test...chory psychicznie byl lub w gwarze cwaniakow..madrzejszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok