11
dni
do startu rozliczeń podatkowych w Norwegii!
Odzyskaj podatek
Pieniądze w 2 tygodnie!
zamknij
Kup tutaj reklamę »

Wzmacniają środki kontroli zakażeń na granicy. Norwegia grozi palcem cudzoziemcom - Norwegia

Czytali temat:
Wojciech Swies Jan Maryjan mart enty Andrzej Jakob boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Mariusz844 P Remigiusz Kluska Oskar K. (832 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bogacka
(Bogacka)
Wiking
Trochę się spóźnili z tymi rejestrami. Jak nie zdążą do końca miesiąca, to niewiele wykryją
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jacek Rybczynski
(Szymek2202)
Wiking
Pojebało cały świat,a norki wiodą prym w Europie.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
W USA po dwóch tygodniach od podania szczepionki zmarł lekarz na bardzo rzadką chorobę krwi. Prowadził zdrowy tryb życia a żona jest pewna ze to przez szczepionkę. Bardzo szybko został poddany leczeniu, ale nie miał szans. Pfizer bada sprawę... Dobrze ze w zombie się nie zamieniamy, to jedyne pocieszenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
minip.70
(minip.70) Online
Wiking
No dobra.
Jak sie zaplaci te 20tysi,to juz nie trzeba kiblowac na kwaterze i mozna chodzic do tyrki?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Sami sobie gospodarke rozkladaja. Sporo ludzi sie zastanowi czy warto w tym kraju pracowac. Zdurnieli juz do reszty. Polityka rzadu: zamknac wszystko i zwiekszyc podatki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
minip.70
(minip.70) Online
Wiking
No i prosze bardzo!
Wszyscy tacy madrzy,a nikt nie pomoze rodakowi!
Nawet fachowcy z Gdanska,z Kryniciej 1 siedza cicho!!
Chodzi o to,ze kwarantanna trwa 10 dni (minus 2 dni na przelew) Czyli zostaje jeszcze 8dni.
Ja na ten przyklad,20tysi wyciagam spokojnie na 5dniowek i jeszcze cos zostaje w banku godzin,na ferje w PL!
Czyli nawet jak zaplace,to i tak mam 3dni do przodu!
Co robic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-7  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Jan Maryjan
(Maryjan071)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:10  
Odpowiedz   Cytuj
2587 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Krzysztof Makowski napisał:
To jest wyjątkowo chamskie zachowanie ze strony cenzorów MN, bo wszystkie moje posty są widoczne wyłącznie gdy jestem zalogowany (czyli tylko dla mnie). To z tej obawy abym się czasem nie zreflektował iż nie są widoczne dla innych !!! Nie macie do czynienia z półgłówkiem ! Wszystko rejestruję i zapisuję, nie popuszczę wam !

---moze nikt nie chce czytac tych durnot ,,,dlatego...pomyslal?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Jan Maryjan
(Maryjan071)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram