Adamowi nie zgadza się kasa.

Sprawdź, jak sobie z tym poradził.

Obejrzyj wideo

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr

Norwegowie rezygnują z pogrzebów kościelnych: największe zmiany w Oslo - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Jan Maryjan Dariusz Dyszkiewicz mart enty boj fra oszlo Josef Satan Onty_Ja_Gabriel_3. (818 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegowie rezygnują z pogrzebów kościelnych: największe zmiany w Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcel bojka
(kolo75)
Wiking
Za sprawą chciwości kościoła gdzie za wszystkie posługi kapłańskie trzeba płacić , w końcu staniemy się na nowo poganami i każdy se będzie wierzył w co chce , chował jak chce i żył jak chce tak jak to było w epoce kamienia łupanego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Slawek36
(Slawek36)
Wiking
Marcel bojka przed siłową chrystianizacją Europy także i polski ludzie żyli normalnie i wierzyli w co chcieli . Mieli swoich bogów i im składali część , potem nastała inkwizycja , palenie kobiet i siłowe nawracanie , wszystko by szaman w czarnym stroju dał ci odkupienie u stwórcy w zamian za dobra ziemskie i złoto . Ludzie głodowali ale myto dla tłustego biskupa musiało być bo jak nie to piekło . Kościół z Bogiem nie ma nic wspólnego tam liczy się mamona i posiadanie jak najwięcej i dlatego wkońcu ludzie się budzą by przestać " paść" tą " czarną chciwą zarazę "
Zgłoś wpis
Oceń wpis:10  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(Viking21)
Wiking
I tak to juz zostalo w PL do dzis. Pazerne wieprze w purpurach sa wazniejsi od dzieci, inwalidow, kobiet czy ludzi starszych. Dla nich musi byc kasa z kieszeni podatnika, no bo czym oplaca prywatne szkoly dla swoich dzieci, kochanki i kochankow, samochody mieszkania i inne biznesy. To jedyna, bezkarna wobec wszelkiego prawa grupa spoleczna. Ze o prawie podatkowym nie wspomne. Malo tego chcieliby miec wladze absolutna nad "duszami" tak jak w sredniowieczu. Pandemia zweryfikuje troche system wartosci w tym biednym kraju, gdzie roznice spoleczne sa nie do zniesienia. Nigdy juz nie bedze tak samo. Byle do kwietnia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram