Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polacy w Norwegii zapowiadają dalsze strajki: do Oslo dołączają kolejne miasta - Norwegia

Czytali temat:
Łukasz Brzeziński karol kowalski darek darek Mariusz Kucharski Jan Kowalski Joanna Kuchnicka mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo IRENEUSZ SZPONAR Nauka Transport Onty_Ja_Gabriel_3. Yossi AgnieszkaWeronika A (2603 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polacy w Norwegii zapowiadają dalsze strajki: do Oslo dołączają kolejne miasta
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Lewy
(Lewy)
Wiking
To nie są strajki, tylko demonstracje! Strajk to odmowa pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 47  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Dlaczego został usunięty mój wpis?
Tak postępując naruszacie Państwo prawo wolności słowa.
Wysyłam ponownie:
To nie jest tak, że jedno prawo do życia może niwelować prawo drugiego. Że w imię dobra jednego prawa możemy zniszczyć prawa drugiego.
W przypadku usunięcia ponownego usunięcia mojego posta sprawę skieruję do mojego prawnika.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Harry Angel
(drozdi)
Wiking
Ci, którym moderatorzy kasują wpisy powinni przestać odbierać w kwietni i maju telefony z Multinora
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Ciekawe czy polsko-norwescy „obrońcy” aborcji znają zasady na jakich opiera się norweskie prawo do aborcji? Bo jeśli wydaje się im że tu aborcja „na życzenie” to są w błędzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafal Kutermak
(rafalkutermak)
Wiking
Te małpy co chca usuwac swoje płody powinno sie sterylizowac i umieszczac w rezerwatach.Ten swiat to swiat ludzi a nie planeta małp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Nieobecny napisał:
Ciekawe czy polsko-norwescy „obrońcy” aborcji znają zasady na jakich opiera się norweskie prawo do aborcji? Bo jeśli wydaje się im że tu aborcja „na życzenie” to są w błędzie. Raczej to ty manipulujesz danymi, ponieważ normalny Norweski lekarz pierwszego kontaktu, po stwierdzeniu ciąży, w rozmowie z kobietą, zadaje całkiem normalne pytanie czy chce ją donosić czy też usunąć taki ma obowiązek.
A już zwłaszcza, gdy badania wykazują genetyczne zniekształcenia, to tylko silna wola "matki" oraz zasobny portfel rodziców, powoduje to iż lekarz, nie zmusza prawnie do skrobanki.
Ponadto tak w trakcie jak po corocznym RUSSIE, każda dziewczyna dostaje w aptece bez recepty tabletki poronne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Nieobecny napisał:
Ciekawe czy polsko-norwescy „obrońcy” aborcji znają zasady na jakich opiera się norweskie prawo do aborcji? Bo jeśli wydaje się im że tu aborcja „na życzenie” to są w błędzie.
Tomaszku, czy mógłbyś już wypierdalać z tego forum socjopatyczny manipulatorze? Wąchaj pałę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Dupek Stary
(Kolega)
Stały Bywalec
Nieobecny : moja jedna rada dla Ciebie jak nie wiesz to sie nie odzywaj..... wejdz na lovdata.no i poszukaj sobie o abortloven a jeslis nie kumaty w norweskim to wujek google ci pomoze przetlumaczyc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
cyt.
W przypadku usunięcia ponownego usunięcia mojego posta sprawę skieruję do mojego prawnika.
Pozdrawiam

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok