Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norweskie media o najnowszym wyroku TK: Polska ma jedno z najsurowszych praw aborcyjnych w Europie - Norwegia

Czytali temat:
Irek kowalski Radoslaw O mart enty Onty_Ja_Gabriel_3. Henryk Olczyk (1592 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Slawek36
(Slawek36)
Wiking
Tak jest jak Tadeusz z biskupami doradzają władzy . Polska cofa się do średniowiecza gdzie kler będzie wpływał na wszystko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 46  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rado Bogstad
(RadoBogstad)
Wiking
Dzięki Bogu wkończu skończą z zabijaniem dzieci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -59  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Tomeek)
Wiking
Dlaczego mojanorwegia blokuje kciuki do gory dla Rado Bogstad ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Bardzo dobrze się stało. Polska będzie przykładem dla innych narodów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -52  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Harry Angel
(drozdi)
Wiking
Skoro panuje tutaj taka moderacja to niech Multinor nawet do mnie nie dzwoni o jakiekolwiek rozliczenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

()
Wiking
ja tam już wolę tą ciemną Polskę niż postępową Europę (w tym skandynawię) z masową aborcją dzieci, lgbt, gender i dobrodziejstwem stojącym za kolorową dziczą z importu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Angie777
(Angie777)
Wiking
Ograniczy to dostęp do aborcji ubogim, niezaradnym. Ci co głosowali na PiS sami się udu.pili, tak jak rolnicy. Piękne jak kretyni sami siebie ud.upiają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
napisał:
ja tam już wolę tą ciemną Polskę niż postępową Europę (w tym skandynawię) z masową aborcją dzieci, lgbt, gender i dobrodziejstwem stojącym za kolorową dziczą z importu...
Mówi się TĘ ciemną Polskę A jak ją wolisz, to wróć tam, a nie siedź na portalu przeznaczonym dla ludzi w Norwegii Trollu :*
Po kiego grzyba się tu wypowiadasz? Co chcesz przez to osiągnąć mówiąc, że wolisz Polskę? Jesteś w stanie wyjaśnić cel Twojej wypowiedzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Angie777
(Angie777)
Wiking
PiS dokopał swoim wyborcom czyli biednym kobietom, podobnie jak rolnikom. Inni sobie poradzą sami. TK wydało wyrok w trakcie pandemii i zmusił ludzi do wyjścia na ulice. Ehhh sami sobie kopią grób. Będzie druga Irlandia i czarni i PiS pójdą tam gdzie ich miejsce- na śmietnik historii. Piękne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok