Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

„Nienawiść wobec muzułmanów rośnie”: Norwegia będzie walczyć z islamofobią - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Slawek36
(Slawek36)
Wiking
Niech zaczną walczyć z fobią " ciapatych" do białego człowieka na muzułmańskich osiedlach po zmroku. Jak ludzie mogą ich nie mieć dość jak oni kumulują się w swoje grupy i w większy ich dochód nie pochodzi z rzetelnej pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Adamwp
(Adamwp)
Wiking
Ale co się dziwić polak ciężko pracuje ale jak mu się noga podwinie to już co on chce przecież jemu się nie należy nic chodź płaci podatki, a im wszytko daje się za darmo bez wysiłku ja rozumie uciekają ale trzeba się wziąść w garść i zacząć coś robić. A nie ciągle na garnuszku państwa. Niech mi dadzą 60000 nok to też będę siedział szczęśliwy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Mordimer)
Wiking
Bardzo to ciekawe. Jeden z tych biedaczków dostał od komuny mieszkanie, kurs norweskiego i trzy razy mu opłacili kurs prawa jazdy, teoretyczny, z tłumaczem a on, któregoś pięknego dnia podpalił kościół i próbował podpalić drugi. Nic, to, że nie katolicki. Oby tak dalej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Keri H
(keri103)
Wiking
W 2005 roku moje dzieci chodzily do Nygård skole w Bergen. Tam byly dzieci z calego Swiata. Najgorsze byly dzieci muzulmanskie. Moje corki opowiadaly, jak one mowily o nienawisci do chrzescijan, ze wszystkich kiedys wyrzna nozem itd. Zdaje mi sie, ze sluchaly swoich rodzicow i to powtarzaly w szkole.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Monikka1
(Monikka1)
Wiking
Nie ma dymu bez ognia. Ta fobia nie bierze się znikąd. I nad tym rząd powinien się skupić. Bo niedługo będą mieli tutaj drugie Malmø.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Eeee, co by tu napisać....
Odeślijcie ich do Ojczyzny bo na pewno tęsknią za swoją kulturą.
I nie będzie rasizmu....ale tylko do ciapatych, musielibyście Norwedzy odesłać wszystkich obcokrajowców do ojczyzn, bo wy jesteście rasistami od urodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Powinni najpierw porozmawiać z Norwegami i spytać się co ich najbardziej boli. Ja często słyszałem narzekania Norwegów na muzułmanów i zawsze im chodzi o to ze muzułmanie są dla nich pasożytami, nie asymilują się no i nie wiadomo czy któryś nie nosi bomby pod ubraniem... Tu potrzeba naprawdę mądrych i obiektywnych psychologów i socjologów by ten problem rozwiązać, nie tylko w Norwegi. Były okresy kiedy była wzajemna fascynacja tymi kulturami. Ciężko będzie to poskładać biorąc pod uwagę interesy USA i reszty, no i ekstremistów z drugiej strony, za daleko to zabrnęło...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Slawek36 napisał:
Niech zaczną walczyć z fobią " ciapatych" do białego człowieka

Zacznijmy walczyc z okreslenieniem, ktorego uzywasz tu w cudzyslowie.

Slawek36 napisał:
oni kumulują się w swoje grupy

Kumuluja sie, bo jak to wspomniales wyzej "bialy czlowiek" ( WTF???) tak od pierwszego wejrzenia gardzi "nie bialym".

Slawek36 napisał:
w większy ich dochód nie pochodzi z rzetelnej pracy

Tzn ze masz znajomych, przyjaciol wsrod tej grupy spolecznej i wyrazasz poglad na podstawie osobistych doswiadczen? Czy tez jedziesz po tzw opinii? ( Tu bylabym ostrozna. Szczegolnie biorac pod uwage rodakow. )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Mordimer napisał:
Bardzo to ciekawe. Jeden z tych biedaczków dostał od komuny mieszkanie, kurs norweskiego i trzy razy mu opłacili kurs prawa jazdy, teoretyczny, z tłumaczem a on, któregoś pięknego dnia podpalił kościół i próbował podpalić drugi. Nic, to, że nie katolicki. Oby tak dalej
Bardzo to ciekawe. Nie jeden z Polakow otrzymal wiele narzedzi do wykorzystania, a teraz po latach poczucia "niesprawiedliwosci", nakrecania innych, nieustannego zrzucania winy na obecnosc innych narodowosci ( tu osobista dygresja, NIGDY nie poczytalam, nie uslyszalam, ze Polacy kogos uwielbiaja, lubia, podoba im sie ) Najwyzszy czas zaczac pytac. Zaczne od jutra.
Po drugie Islamisci to druga po chrzescijanstwie religia w Norwegii. Nawet jak jeden sie taki trafil to co? Bo nie bardzo wiadomo co tym postem o tym jednym czlowieku chcesz przekazac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok