Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kraj fiordów wstrzyma miliony złotych z funduszy norweskich: to kara za „strefy wolne od LGBT” - Norwegia

Czytali temat:
Robert Niemiec Karol M Jan Maryjan mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo Tomasz Lenartowicz monika mojanorwegia Miroman Dominik St Onty_Ja_Gabriel_3. magda280276@onet.pl Kriss5 W (1475 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
No i gitara....po co Ciemniakom ze Ściany Wschodniej kasa?Byli, są i będą ciemni jak "patelnia od spodu".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -26  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Slawek36
(Slawek36)
Wiking
Jan Kaczmarek jakby to całe LGBT nie zachowywało się jak bydło , miało szacunek do Polskich barw narodowych , jeśli by szanowali wiarę większości Polaków to by nikt nawet na nikt uwagi nie zwrócił. Całe to towarzystwo jest nakręcane przez opozycję i tyle . Nie jestem jakimś zagorzałym katolikiem szanuje inne religie oraz homoseksualistów i resztę , jeśli ktoś zachowuje się normalnie i nie deprawuje swoim zachowaniem dzieci i młodzieży . I uwierz jeśli pójdę z dzieckiem i jakiś psychol w stroju księdza z rondlem na głowie będzie głosił swoje kazania przed jakimś kościołem do go tym rondlem wykończę tak samo jak ktoś będzie się masturbował na balkonie udając szympansa wymachując swoją flagą. Tolerancja ma swoje granice
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Slawek36, ja jestem ateistą i też jestem tolerancyjny do pewnych granic.
Nie obnoszę się ze swoimi przekonaniami , nie interesuje mnie kto z kim śpi byleby to robił w zaciszu alkowy.
Nienawidzę fundamentalistów wszelkiej maści czy to ateistów ,katolików , muzułmanów , buddystów, narodowców, rasistów, homoseksualistów, itd ,itp.
Rozwrzeszczeni są tak samo ci z LGBT jak i ci którzy ustanawiają jakieś strefy wstępu dla nich.
I tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
voodoo31
(voodoo31)
Wiking
I bardzo dobrze. Choć wątpię żeby to coś dało. Jesteśmy niereformowalnym narodem. Strefy wolne od LGBT...pfff...A może by tak zrobić strefy wolne od kretynizmu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Slawek36 mamy niby szanowac religie,ktora krwawo weszla do Europy? Co nie jeden katolik wzorem sw.Anny powinien czesci ciala tredowatych spozywac,takich to psycholi mieli w swojej historii.Homoseksualisci zawsze istnieli,mi jakos nie przeszkadzaja,czesto widze w Norwegii teczowe flagi i jakos nikt sie nie obnaza na miescie ani nie deprawuje dzieci,to psychoza i histeria wywolana w Polsce przez prawicowych oszolomow jest godna potepienia nie oni...tyle w temacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Nie stawiajmy ideologi LGBT na równi z religiami które maja po kilka tysięcy lat. Wcześniej były subkultury i ich ideologie, choć nie stały za tym tak wielkie pieniądze jak za LGBT to tez ludzi bulwersowały. Dziś garstka ludzi pozostała przy tych ideologiach, tak samo będzie z LGBT. Zreszta LGBT bazuje na sprawach łóżkowych, które powinny być dla każdego indywidualną sprawą. Wielu ma już dość tej nachalnej propagandy. Niedawno w każdym amerykańskim filmie musiał być jakiś murzyn (nawet jak film był o eskimoskich), dziś musi być tez homoseksualista, rozumiem ze to marketing ale to się robi naprawdę żenujące...
O tych funduszach od jakiegoś czasu jest głośno ze idą na propagandę lewicową, były tez jakieś przekręty. Zwykły Kowalski niewiele z tego ma a sami Norwegowie są tym funduszom przeciwni, później mówią ze pompują korony w polską gospodarkę. Poza tym nie ma nic za darmo, skoro miało to być na propagandę lewicową to oczywiste ze nie będą ich pchać tam gdzie jest ta propaganda zakazana...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janek1972
(Janek1972)
Wiking
Kościół katolicki i środowiska "LGBT" tylko jedno robią doskonale - skłócają ludzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Stefbud Wukara
(Stefbud)
Wiking
Powinno im wystarczyc przeswiadczenie, ze robia "dobra robote", pieniadze nie sa tak istotne. Jesli "kochaja Polske", to bez tych dziesieciu milionow ich uczucie nie powinno oslabnac. W koncu swiat patrzy i uczy sie. Kto ma wychowac tego glupiego bobaska, jak nie polski tatus i mamusia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
matejko1961
(matejko1961)
Wiking
Dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok