Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
1 Post

(xMarecki)
Wiking
Jak się nie podoba to podpisz petycję.
ulga-abolicyjna.pl/?page_id=131

UWAGA! Proszę o dokładne zapoznanie się z tematem.
Nie bądź lemingiem!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
139 Postów
Byk Miks
(roccobarocco)
Stały Bywalec
Bardzo dobrze. Chodzi o zwalczanie patologii. Np 40 letni policjant przechodzi na polską emeryturę. Otrzymuje przykładowo 3000 zł na rękę. Ów policjant wyjeżdża do Norwegii i zaczyna pracę jako kierowca autobusu i zarabia dodatkowo 25 000? Nok na rękę. Skończy się patologia sulystemu, że z polskim emerytury płacił może z 20% podatku lub mniej. Niech płaci 40% - nie zbiednieje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -44  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
God Riff
(God Riff)
Wiking
gdy bogatszy zbiednieje to biedny zostanie żebrakiem i o to temu rządowi chodzi, masz być biedny i przyjmować daniny od rządu, a w zamian sam im oddasz głos bo będziesz się bał, że inni te daniny zabiorą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Ile osób wypowiadających się tu przeczytało?: „Projekt ustawy zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne oraz niektórych innych ustaw”
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
jahu201
(jahu201)
Wiking
Jest to nie zgodne z prawem, prawo nie działa wstecz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
jahu201
(jahu201)
Wiking
Musimy mimo wszystko odczekać czy to jest prawdą. Wiele spraw podają by {czytając komentarze} zniszczyć kaczora. Pytanie tylko na kogo w tym kraju głosować.. Na poprzednich aferzystow? 52 giga afery, pinindzy nie ma, pokażcie gdzie są zakopane to wam dam jak mawiał tussek
. Poczekajmy, okaże się, mam nadzieję, że to specjalna robota wiadomo kogo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr Kalinowski
(Perkali)
Wiking
Hehe, 32% podatku to ja w norwegii caly czas place, wiec o jakiej roznicy mowimy , po prostu bede musial zlozyc PIT , na ktorym dostana 0 zl , 00 groszy pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Perkali napisał:
Hehe, 32% podatku to ja w norwegii caly czas place, wiec o jakiej roznicy mowimy , po prostu bede musial zlozyc PIT , na ktorym dostana 0 zl , 00 groszy pozdrawiam BZDURĘ NAPISAŁEŚ!!
Ponieważ w Norge nie ma podstawowej stopy podatkowej w wysokości 32%.
Ponadto w ten "podatek" wliczona jest składka ubezpieczeniowa ~8, 2%.
Stopa podatkowa jest uzależniona od wysokości zarobku w ciągu danego roku rozliczeniowego.
W polandi też tak jest. im więcej zarabiasz brutto, to tym większą masz stopę %.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Arkadiusz Lawendowski
(kriters103)
Wiking
Witam. Trochę jesteś w błędzie. Osoba która w Polsce ma dochód w postaci emerytury i pracuje w Norwegii po przekroczeniu pewnej sumy dokładnie nie pamiętam ma wstrzymywana emeryturę o 30%. Poza tym żeby mieć w Policji emeryturę 3tyś po 20 latach trzeba było mieć dobrą grupę i zarobki. Po 20 latach masz 47,5% od wypłaty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Slaeek
(Slaeek)
Wiking
Przestań politykować pasuje Ci ten rząd to Twoja sprawa, fakt jest taki że to oni chcą nas opodatkować i rozmawiamy tu o podatkach s nie o polityce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok