1 Post
Rzeczowy
(Rzeczowy)
Wiking
Twój kalkulator wirusa nie złapał. Według moich obliczeń z okresu 27.07-09.08 przelicznik wynosi 23,5. Liczba zachorowań w tym okresie: 8926, liczba ludności 37 970 000. Resztę łatwo policzyć. Dane trzeba zsumować najpierw, a nie liczyć średnią.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr De
(Piotr De)
Wiking
Liczenia ciąg dalszy
20 osób ze 100 tys czyli 20x380 to daje 7600 osób. Przez 2 tygodnie. I chyba niestety do tego wyniku się zbliżamy. Chyba jednak narobiłem nie potrzebnych nadzieji.
Jedyna opcja to powroty i test. Przechodziłem już taki tryb. W tygodniu wynik jest na drugi dzień. Z soboty do poniedziałku godz 10 rano na Helfo się pojawiają.
To już tylko dzień czy 2 straty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Katarzyna Magdalena Piłat
(KatarzynaMagdalenaPilat)
Wiking
Moim zdaniem kwarantanna powi na być taka że z domu się nie wychodzi nawet do sklepu czy parku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-23  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr T
(piotrtt)
Wiking
Piotr De/ Musisz policzyć osoby zarażone w Polsce w ciągu dwóch ostatnich tygodni i podzielić przez 380 to da Ci wynik zbliżony do tego o ,którym jest mowa w artykule czyli Polska (23)...niestety będzie kwarantanna od soboty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
For deg som er i reisekarantene gjelder:
Du skal oppholde deg i eget hjem eller på annet egnet oppholdssted*.
Du bør som hovedregel ikke oppsøke offentlige steder, slik som butikker eller kafeer. Ved mangel på alternativer kan du gå ut for å gjennomføre nødvendige ærend i butikk eller apotek, men sørg for å holde minst 1 meter avstand til andre og unngå kø.
Du kan ikke gå på jobb når du er i reisekarantene, men du kan jobbe hjemmefra.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-10  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(DariuszD)
Wiking
Pozostaje pytanie czy kwarantanne obejmie wszystkich czy tylko turystów z Polski ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(lil_ka4197)
Wiking
A jeśli lece turystycznie ( w odwiedziny) 17.08 i mam juz kupiony bilet powrotny na 23.08 to czy będe musiala przejsc kwarantanne czy poprostu nie wpuszcza mnie na pokład samolotu do nie mam stalego zameldowania ani umowy o prace ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Marta1990)
Wiking
Czyli jak mam lot w piatek 14 to sie nie załapię na kwarantanne?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr T
(piotrtt)
Wiking
Marta1990/ nie załapiesz się...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr T
(piotrtt)
Wiking
Dariusz D/ wszystkich obywateli z Polski...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram