Świętujemy urodziny!

Odbierz rabat 50% na wszystkie ogłoszenia

Sprawdź
Kup tutaj reklamę »
1 Post

(Mateusz_1990)
Wiking
Nie wiem skąd oni biorą te statystyki, ponieważ kiedy podliczymy zachorowania w Polsce z ostatnich dwóch tygodni wyjdzie zapewne około 10 000, dzielimy to przez 38 (ludność Polski około 38 milionów) i wychodzi nam liczba zachorowań na 100 000 przez 14 dni, wiex pozostaje nam podzielić przez 14 i mamy ilość dobową zachorowań na 100 000 w skali 14 dni. Nie przekraczamy 20 :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Namaahmi)
Wiking
Lece w czwartek i wracam w piatek a szef mnie manipuluje zebym nie leciala..? Teoretycznie nie powinnam wyladowac na kwarantannie? Co myslicie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kasia B)
Wiking
Oni ciągle źle liczą wychodzi 2 osoby na 100 tys a nie 23 na 100 tys.....ten kraj chyba liczyć nie potrafi....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Emi36
(Emi36)
Wiking
Czy można w czasie kwarantanny wyjść z domku wędkarskiego i przejść 50 m do motorówki i pływać? Czy nie wolno wyjść z domku przez 10 dni. Domek oddalony od innych...Lofoty. Czy ktoś wie gdzie uzyskać odpowiedź?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr T
(piotrtt)
Wiking
Emi36 / Jeśli nie stwierdzono u Ciebie koronowirusa i nie masz objawów ,które mogą świadczyć o jego obecności w Twoim organizmie to możesz w czasie kwarantanny wyjść z domku i pływać.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr De
(Piotr De)
Wiking
To nawet nie wychodzi 56 tys tylko 104
Moj kalkulator też chyba złapał wirusa.
20 osób na 100tys czyli 200 na milion. X 38 milionów razy 14 dni
200x38x14 = 106400
Zgodnie z informacją zawartą w tym artykule , cytuje "liczby osób zainfekowanych na 100 tys. mieszkańców w ciągu ostatnich dwóch tygodni)" powinniśmy mieć ponad 100 tys zarażonych w ostatnie dwa tygodnie. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Emi36
(Emi36)
Wiking
Piotrze...przesuwamy wyjazd dwutygodniowy od kwietnia. Kurcze gdyby tydzień później ogłosili tj. 21.08 to 20 zdążylibyśmy wjechać do Norwegii (Karlskrona - prom). I teraz założymy, że mimo kwarantanny wjeżdżamy do Norwegii...jak wyglądałaby kontrola na granicy i zalecenia? Mamy dokument najmu od 22.08 Lofoty - jest adres i papier z biura podróży.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PawelBabik
(PawelBabik)
Wiking
Ciekawy jestem jak definiować kwarantannę - czy to jest izolacja, bez możliwości wychodzenia z tymczasowego miejsca zamieszkania, czy kwarantanna polegająca na zachowaniu ostrożności w kontaktach i utrzymywaniu dystansu społecznego. Otrzymuję sprzeczne informacje, dlatego pytam. Myślę tutaj o osobach, które wjadą do Norwegii po 14.08.2020.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PawelBabik
(PawelBabik)
Wiking
Populacja - 38 000 000
Zachorowalność w ostatnich 14 dniach (od 1 do 14.08) - przyjąłem, że jutro i pojutrze będzie 500 nowych zakażeń. Wychodzi 8926 nowych zakożonych przez ostatnie 14 dni. 100 000 stanowi 0.002631579 z 38 000 000. 0.002631579 x 8926 = 23,49
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr De
(Piotr De)
Wiking
Do emi36
Ogólnie z tego co czytałem o warunkach kwarantanny w Norwegii to są dużo mniej restrykcyjne. Można się spotykać do 5 osób i mozna chodzić do parku z zachowaniem dystansu społecznego. Do sklepu też można tylko w maseczce. Te informacje pochodzą z początku lipca. Więcej wam nie podpowiem na ten moment
Myślę, że możecie przyjechać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram