Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Milionów Europejczyków nie stać na wakacyjny wyjazd: poprawa sytuacji Polaków - Norwegia

Czytali temat:
piotr mikut Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Nauka Transport Takatamjakas beebee36 (1183 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Milionów Europejczyków nie stać na wakacyjny wyjazd: poprawa sytuacji Polaków
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
To co mnie szokuje to że PiS & Co. tak niszczy Polskę że Polakom się coraz lepiej żyje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bajkowyskrzat
(Bajkowyskrzat)
Wiking
I ilu takich co podłożyć haka chce , abyśmy z UE nie otrzymali środków finansowych. Pomimo wyraźnych motywów tych donosicieli i świadectwa tego, nie liczę na rozsądek tzw.inteligencji ,niestety . "Nigdy nie mylcie wykształcenia z inteligencją ,możesz mieć dyplom i wciąż być idiotą " Richard Feynmann
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Kilka lat narzekania na rozdawnictwo pisu przez „wykształconych, pięknych, bogatych i inteligentnych”, ale jak w swoim programie Trzaskowski przedstawił jeszcze większe rozdawnictwo (choć nie miał by ani możliwości, ani zamiaru by dać choćby złotówkę plebsowi) to już to były „programy socjalne”. Wynik pokazał ze nieco większa połowa Polaków popiera rozdawnictwo a ta „lepsza” reszta programy socjalne (międzyinnymi z zaniechanych inwestycji).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Jesli tak dobrze dzieje sie w Polsce.to skad nadal chetnie rodacy wola pracowac za granica niz w Polsce?Dawno co nie jeden chyba cen w Polsce nie widzial,a wzrost za wzrostem idzie w parze,ceny pradu od 30 wrzesnia 10% do gory,podziekujcie dudzie nie mojemu prezydentowi,ktory na kolanach podpisal ustawe o oplacie mocowej,ta tarcza antykryzysowa to moze pomogla tym ,ktorzy ja napisali bo w realiach wyszlo tak ,ze firmy padaja jedna za druga,90 000 chodowcow trzody chlewnej na bruku,obnizki i tak zebraczych pensji przez pracodawcow,Duda i jego kolezki moga teraz sie smiac z Was bo im sie wiele rzeczy nalezalo i beda Was doic jeszcze wiele lat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
odpowiedz mi Tomaszu, czy zyjesz w Polsce, czy w Norwegii? To proste pytanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
xx1 zyjesz w Pl, czy w Nowegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Bajkowyskrzat , zyjesz w Pl, czy w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Xx1 napisał:
Kilka lat narzekania na rozdawnictwo pisu przez „wykształconych, pięknych, bogatych i inteligentnych”, ale jak w swoim programie Trzaskowski przedstawił jeszcze większe rozdawnictwo (choć nie miał by ani możliwości, ani zamiaru by dać choćby złotówkę plebsowi) to już to były „programy socjalne”. Wynik pokazał ze nieco większa połowa Polaków popiera rozdawnictwo a ta „lepsza” reszta programy socjalne (międzyinnymi z zaniechanych inwestycji).
Znowu elaborujesz, tym razem poruszasz tematy ekonomiczne nie mając pojęcia o tym, ze nie ma czegos takiego, jak wieksza, czy mniejsza połowa. Polowa, to polowa. Wez sie juz nie kompromituj prosze. Jesli mieszkasz w Pl, to nie wchodz tu na forum. A jesli mieszkasz w Norge, to wracaj do Pl, skoro tak zachwalasz. Po chuj tu trollujesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Mart enty, bierz ty coś na uspokojenie. Ty jesteś typowym, polskim malkontentem. Rzadko coś od siebie piszesz a tylko krytykujesz innych, ja mógł bym również po tobie jechać po każdym twoim poście, ale brak wrodzonego chamstwa mnie powstrzymuje. Czasami piszę coś dla żartów a ty ciagle bierzesz wszystko tak dosłownie. Logiczne ze nie ma większej połowy a jest ponad połowa, ale brzmi śmieszniej i każdy to rozumie. W Polsce się polepszyło i to jest fakt, czy to by się stało za rządów PO czy PiS to mnie by to tak samo cieszyło. Dla mnie żałośni są ludzie ciagle krytykujący Polskę, wmawiający sobie i innym że jest tam ciagle takie samo dziadostwo jak w czasie ich wyjazdu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok