Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

„Nie miałem jak zagłosować, mój pakiet dopiero dotarł”: masowe protesty wyborcze przedstawicieli Polonii - Norwegia

Czytali temat:
Anita O. EWA J Andrzej Urbaniak mart enty boj fra oszlo Ramones KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. Takatamjakas MJU (1484 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
C B
(CeBe)
Wiking
Opozycja już na kilka tygodni przed wyborami przewidywała, że będą masowe protesty wyborcze - rzecz jasna - w razie przegranej czaskoskiego. Prorokinie i prorocy )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
God Riff
(God Riff)
Wiking
w 1 turze dostałem pakiet w środę jak wielu innych i jakoś protestów nie było.W drugiej dostałem w poniedziałek i w ramach protestu zagłosowałem na Dudę, a głos wysłałem także w czwartek po pracy więc może już doszedł znając szybkość poczty norweskiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
God Riff napisał:
w 1 turze dostałem pakiet w środę jak wielu innych i jakoś protestów nie było.W drugiej dostałem w poniedziałek i w ramach protestu zagłosowałem na Dudę, a głos wysłałem także w czwartek po pracy więc może już doszedł znając szybkość poczty norweskiej

a zlosc mamie odmroze sobie uszy... handsfall
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(I co pan zrobisz)
Wiking
Szkoda ze Polonia norweska nie zorganizowala sie tak fajnie jak w UK czy we Wloszech i nie bylo kurierow spolecznych do dostarczania kopert do ambasady. Poczta norweska dziala dostojnie a i kurierzy mam wrazenie dzialaja inaczej niz w innych miejscach swiata. Lecz moze sie myle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ewa.anna.mazur@gmail.com)
Wiking
Koperte musialam odeslac na wlasny koszt! Koszt 200kr, aby głos doszedł na czas! To jest rowny dostęp do glosowania dla wszytskich obywateli? Zenada
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
danny pudzian
(daann)
Wiking
Wasz glos jest tyle wazny co zeszlo roczny snieg. Malpe lub Klauna wam podstawia to glos mu oddacie.Wszystko w imie antyPiS. Siedzicie spokojnie na saksach i nie szczkodzcie Wielkie Polskiej!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
[b]
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marcin kolonko
(noreczek)
Wiking
To nie było głosowanie tylko jakiś skandal. To też nie była kampania wyborcza tylko jedna wielka nagonka TVP na innych kandydatów niż ten właściwy, kolejne przekupstwo ciemnego narodu kolejnymi "prezentami" oraz zastraszania obywateli transseksualistami, Niemcami oraz eutanazją. Wstyd mi za to jak nasz kraj zaczyna być postrzegany w Świecie ale mam nadzieję że za 3 lata ten cyrk się skończy i do tego czasu inflacja nie pochłonie oszczędności większości zaradnych rodaków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
xxx yyy
(sagan)
Nowicjusz
Nie ma obowiazku ogladania TVP.Jest wybor,ktorego za PO nie bylo.Bierzesz do rak pilota i ogladasz Cala Prawde Cala Dobe,albo wchodzisz na internety i czytasz do woli Onet,WP,Interie.Dodajesz do tego kanaly pana Lisa OKO Press,Natemat.Wchodzisz na Gazeta.pl albo dowolny portal prasowy w jezyku polskim ,a wydawanym przez niemieckiego wydawce (90 % w Polsce) i JUZ ,i nie masz problemu.Zostaw TVP tam nie ma nic dla ciebie ciekawego.
Fajnie,ze ludziom takim, jak ty, pozostalo jedynie bezsilne skomlenie i bezpodstawne pogrozki.
A, co bedzie za trzy lata ,tego nie wiesz ty ani zaden prorok z gazety wyborczej mimo tego,ze wiedza nawet jak sie przeprowadza wywiad z niezyjacymi osobami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok