Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Ja zrozumiał bym głosowanie na Hołownie, inteligentny, łączący liberalizm i konserwatyzm. Każdy kto ma przeciętna pamięć wie ze za PO była propaganda sukcesu, ogromne pieniądze wydawane na PR, ludzie zarabiali nawet 3zl na gdz, przez wiele dzielnic strach było przejść bo małolaci z biednych rodzin za kilka złotych gotowi byli zabić, budowano aquaparki i prowadzono inne inwestycje, do których dziś trzeba dokładać (tacy biznesmeni), zreszta firmy pobankrutowaly przez wiele inwestycji ponieważ koszty materiałów raptem poszły do góry, niemal bylismy landem Niemiec. Długo by można było pisać... PiS oczywiście święty nie jest, ale są pracowici w porównaniu do poprzednich rządów i co najważniejsze (co nawet Kidawa powiedziała), zależy im tylko na Polsce.
Trzaskowski to jakaś parodia, on znany jest tylko ze strefy relaksu za milion złotych, nawet tęczy w wawie nie postawił mimo ze bardzo tego pragnie, ale jak ktoś jest leniwy i potrafi tylko gadać dużo i bez sensu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Zenon Zenon
(ZenonZenon)
Wiking
Głosowali ci na PO,ktorzy za ich czasów musieli opuścić Polskę za chlebem miedzy innymi ja jeż. Wy chcecie zrobić to samo swoim znajomym,żeby co przyjechali do was i żyli w tym syfie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Nie wiem dla ilu ludzi światopogląd jest jeszcze coś warty, ale oddając głos na Trzaskowskiego, popiera się ateizm, aborcje, eutanazje, adopcje dzieci przez homoseksualistów... Jeśli ktoś ma takie wartości to ja rozumiem dlaczego nie głosował na Dudę, Hołownie czy Bosaka, Trzaskowski czy Biedroń to był właściwy wybór. Jeśli wygra Trzaskowski to prócz blokowania rzadu ze wszystkim, z dobrymi i złymi działaniami nic innego nie będzie robił, chociaż pewnie i na to werwy mu zabraknie. Obiecał ze będzie blokował inwestycje, bo po co one skoro Niemcy wszystko maja?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
kamil75 napisał:
Ogolnie to mam to gdzies kto rzadzi w jakims kraju
ale jesli ktos ma wpóscic ciapa... to jesstem na nie
jesli majac 2 dzieci dostajesz 12000 zl rocznie i chca ci to zabrac to ta kasa jest wiecej warta niz ktos inny. Glosowal bym za duda
I tu się z tobą zgadzam.
Jednak w samej kwestii słynnego +500.
Jestem obecnie w polandii i widzę ten margines, który ma 2, 3 i więcej dzieci i cały czas siedzi na podwórku, zamiast wziąć się za jakąkolwiek pracę.
Słyszę również komentarze na różne tematy.
Na całe obecne polityczne szczęście ten margines, nie bierze udziału w wyborach i to nie tylko obecnych ale żadnych.
Im wystarcza ten socjal który otrzymują, a czy go stracą czy nie, to już za wysokie progi im wystarcza flaszka jabola na dzień i to jest najważniejsze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Mieszkać w Norwegi i nie rozumieć ze im więcej ludzi ma pieniądze tym lepiej dla gospodarki??? Garstka bogaczy nie napędzi konsumpcji, zresztą oni dużo wydają za granicą. Im większa średnia klasa tym lepiej. Może ja się w innym towarzystwie w Polsce obracam, ale widzę ze 500+ po prostu zasila domowe budżety. A jeśli ktoś kupuje za to wino to też pomaga ludziom pracującym przy produkcji wina, a to jest polskie wino, tanie, smaczne i bardzo zdrowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bajkowyskrzat
(Bajkowyskrzat)
Wiking
Co wam Prezydent Duda przeszkadza,że chce dobrze dla Polaków i dzieli się tym w miarę możliwości? Czy Rafałek jako Prezydent Warszawki zrobił coś pozytywnego ???,tak szczerze zadajcie sobie pytanie.Czepiacie się 500 + i rząd kupił za to głosy ,ludzie czy was odmóżdżono,przecież to idzie na dzieci,ich rozwój, przyszłość i nawet jeżeli trafi się rodzina patologiczna czyli chora to jest wymówka aby nikomu nie dawać ? Uważam że wystarczy takiej rodzinie pomóc stanąć na nogi . Obłudnicy wzorem Trzaski dacie w przypływie szczerości cale 20 groszy żebrzącym (być może to wasz wujek ,tata, brat ,siostra ) wnioskuje z tego żal wam nawet na dzieci. Hańba sknerom jeżeli nie chcecie dzielić się już zapłaconym podatkiem ,tak chętnie płaconym i socjalach pobieranych w różnych krajach ,to ma być ta wasza wartość, klasyfikacja ludzi na lepszych i gorszych ,inteligentnych i bezwartościowych ,taka przyszłość szykujecie swoim dzieciom .Naprawdę zweryfikujcie wasze emocje ,uczucia oraz szacunek .Zajrzyjcie w wasze wnętrza odpowiedzcie sobie czy chcielibyście być tak traktowani ,poniewierani jak te dzieci za 500+
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Elizabeth Wullum
(Elizabeth Wullum)
Wiking
Chore myslenie rodem ze sredniowiecza!!! I wlasnie to jest ciemny elektorat pisu! Masakra!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
emil234 napisał:
PO już rządzili, i co było ? Dramat był, ludzie bez pracy, bezrobocie 16%, praca za 7 zł na godzinę, masowa emigracja Polaków, najdroższy gaz w Europie, afera za aferą, wyprzedaż polskich zakładów, wyprzedaż banków, stoczni, elektrowni a nawet wodociągów. Widać są nadal ludzie o bardzo ograniczonej pamięci.

nudzisz juz koles. Powtarzasz sie jak katarynka trollu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bajkowyskrzat
(Bajkowyskrzat)
Wiking
Merytorycznie bo ziejesz nienawiścią
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Bajkowyskrzat napisał:
Merytorycznie bo ziejesz nienawiścią
merytorycznie juz mowilem wiele razy, co mialem do powiedzenia w kwestii polityki. Teraz pozostalo gnoic trolli pisowskich, ktorzy znowu zatruwaja forum przed druga tura
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok