Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

reklama | kup tutaj »

Ostatni dzień zakazu lotów międzynarodowych w Polsce. Co z lotami do Norwegii? - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Ostatni dzień zakazu lotów międzynarodowych w Polsce. Co z lotami do Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bartek789
(Bartek789)
Wiking
wizyta rodzinna
Chcę odwiedzić moją rodzinę za granicą. Czy muszę wracać do kwarantanny po powrocie do Norwegii?
Tak, większość ludzi musi. Osoby przybywające do Norwegii muszą pozostać w kwarantannie podróżnej przez dziesięć dni po przybyciu do Norwegii. Dotyczy to każdego kraju, w którym byłeś.

Istnieje jeden wyjątek związany z rodziną i dotyczy on realizacji uzgodnionego lub określonego stosunku między rodzicami a dziećmi. Zobacz więcej o tym wyjątku poniżej.

Wyjątki od obowiązku kwarantanny podróży w celu realizacji uzgodnionego lub przewidzianego kontaktu między rodzicami a dziećmi.
Osoby, które muszą przekroczyć granicę w związku z realizacją uzgodnionego lub określonego stosunku między rodzicami i dziećmi, są zwolnione z obowiązku przebywania w dziesięciodniowej kwarantannie podróżnej po przybyciu do Norwegii. Dotyczy to niezależnie od tego, czy obecność ma się odbyć w Norwegii, czy za granicą. Innymi słowy, zwolnienie obejmuje zarówno rodziców mieszkających za granicą, którzy mają nawiązywać uzgodniony lub zastrzeżony kontakt z dziećmi mieszkającymi w Norwegii, jak i rodziców mieszkających w Norwegii i muszą nawiązywać taki kontakt z dziećmi mieszkającymi za granicą. Wyjątek ma również zastosowanie, gdy dziecko przekracza granicę, aby nawiązać uzgodniony lub zastrzeżony kontakt z rodzicami.

Nie musisz składać wniosku o zastosowanie wyjątku, ale możesz chcieć przynieść ze sobą pisemną umowę przy przekraczaniu granicy. Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących czasu trwania wizyty w celu zastosowania wyjątku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bartek789
(Bartek789)
Wiking
1 Post
Bajkowyskrzat
(Bajkowyskrzat)
Wiking
Kiedy odbędzie się protest Polaków w Norwegii z powodu zamknięcia granicy i kwarantanny ? Czy ktoś coś zainicjuje ? ,pytam bo jesteśmy najliczniejszą grupą odbudowującą ten mocno zastały kraj i nie chodzi o wyjątki ale stały dostęp !!! Uważam że Premier Erna zapomniała o Polskim wkładzie w rozwój społeczeństwa i niskim ryzyku zagrożenia w naszym kraju Polsce.Rodacy połączmy się w Solidarności.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 37  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(shownomercy66)
Wiking
W Polsce w dalszym ciągu jest wysoki stopień zagrożenia ( muszę dodać że głupoty również ) ... :/ więc nie ma się co dziwić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 25  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Agatakam)
Wiking
Czy mogę jechać do mojego ojca do Norwegi mam 20 lat mój tata jest obywatelem Norwegi jakie dokumenty muszę przy sobie mieć by wyjeżdżając z polski wjechać do Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MarcinSpala)
Wiking
Podpisuje sie pod protestem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(piotrtt)
Wiking
Od dzisiaj 17 czerwca są nareszcie loty z Polski do Norwegii i do Polski..hurra ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fawiam)
Wiking
Czy mogę odwiedzić moją pracującą i mieszkającą od wielu lat w Norwegii siostrę? Czy zostanę Wpuszczona do kraju?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Jesli chcesz strajkowac wracaj do polski skad pochodzisz bo we krwi masz obijanie sie i protestowanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok