Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Nowa data lotu z Norwegii do Polski. Na poprzedni było zbyt mało chętnych - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Nowa data lotu z Norwegii do Polski. Na poprzedni było zbyt mało chętnych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mari Dzins
(tlooczeq)
Wiking
Warto pomyśleć nad podniesieniem ceny biletu. Może to skusić potencjalnych chętnych...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(martuska0044)
Wiking
Cena jak z kosmosu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
jakos sie nie dziwie,ze LOT nie ma oblozenia ..wole wplaw przeplynac dunskie ciesniny i zapieprzac pieszo do domu jak placic pisowskiemu zlodziejowi !!Predzej umre na obczyznie jak doplace na pisowskie pieprzenie dla nierobow i leni.Mnie nikt przez 30 lat pracy w Polsce nie dal zlamanego grosza.Ja na patologie sie nie doloze !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
wolanski napisał:
ewa j po co chcesz wracać do PL lepiej zostań i wycieraj dupy norwegom albo sprzątaj dalej sroce norwegom im mniej w kraju takich polonorków jak ty tym lepiej.
Przyjdzie czas że bedziesz sie skrzydeł trzymać żeby tylko wrócić

nigdy nikomu nie sprzatalam w NORWEGII to po pierwsze,po drugie sama zapracowalam sobie na dzisiejszy status w Norwegii i jestem z tego dumna bo nikt mi nie pomogl i sama wlasnymi rekami i rozumem zapracowalam na to co mam !!Nie mieszaj z blotem nikogo ,kto tutaj prcuje,bo nawet PANI sprzataczka nie czeka na 500 + od krola !!Szacunek dla ludzi pracy to jak widze,dla ciebie nowosc!!A co do powrotu,to slowem nie napmknelam,ze chce wracac,Czytaj ze zrozumieniem.Ja wspomnialam o wakacynym wyjezdzie.Zanim zaczniesz obrazac,poczytaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 65  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Aż przykro się robi kiedy czyta się takie rzeczy i uświadamia sobie jaki człowiek potrafi być zawistny i ograniczony. Chyba miał Pan nieprzyjemne doświadczenia i odreagowuje Pan na innych, radziłbym zatrzymać swoje kompleksy dla siebie i nad nimi popracować. Nie rozumiem czemu niektórzy tu tak mieszają tę Norwegię z błotem, jak tak narzekasz to wracaj, a jak Cie tu nie ma to po co na forum się udzielasz. Podejrzewam, że skrzydeł prędzej złapią się tacy ludzie jak Pan żeby jakoś znowu do nor wyjechać kiedy w końcu dotrze, że sytuacja w pl nie jest taka kolorowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 31  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szybki Bill
(Wiedza)
Wiking
W Polsce i Norwegii obowiazuje jeszcze kwarantanna. To jest glowna przyczyna braku zainteresowania podroza. Chyba, ze ktos tylko w jedna strone...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Gregxxx)
Wiking
Jaki jest sens tych ograniczeń. Normalnie lecialbym Stavanger- Katowice 1 lotem, a tak (dla mojego i ogólnego dobra) lece do Oslo, Frankfurtu i wsiadam na 15 godzin do autokaru. Gdzie tu logika??? Jak ma mnie to chronić???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok