Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Masowe testy na covid-19 nie mają już sensu. FHI z nowymi zaleceniami - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Wiolka Wiola Artek Bu Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Nauka Transport Ikett Personalpartner (739 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Masowe testy na covid-19 nie mają już sensu. FHI z nowymi zaleceniami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
Dwa razy znalazlem sie na pogotowiu w czasie epidemii. za pierwszym razem mialem ostre dusznosci bole nerek, jelit i w stanie totalnego oslabienia KAZANO mi o 4.00 rano przyjechac samodzielnie na pogotowie (30km) niestety do wstepnego stwierdzenia choroby zabraklo mi goraczki.Kazano mi jechac i wrocic jak sie pojawi. Za drugim razem spytano czy mam kaszel, odpowiedzialem ,,czasami z uwagi na palenie,,.Przyjeto mnie innymi drzwiami(dla podejrzanych) ale testou rowniez nie zrobiono na pytanie dlaczego nie uslyszalem, ze w nocy nie robia testow!!!! Odpowiedzialem, ze Ci co przychodza w dzien zapewne slysza, ze testy wykonuje sie nocami.Lekarz nie odpowiedzial. W mojej miejscowosci byla karetka gdzie mozna bylo zrobic sobie test ale 99proc ludzi o tym nie wiedziala!!!! Dowiedzielismy sie przypadkiem od nauczycieli. Norwegowie malo szalu nie dostali lzac na Komune, ze jak wszyscy maja wode oszczedzac to wiadomosc potrafia wyslac. Podsumowujac....to juz nawet nie farsa.To czyste chamstwo i dranstwo.Kraj ktory ma kasy jak lodu oszczedza na ludziach wymyslajac teorie z ktorych poprostu sie smieja w wielu Krajach. Norwedzy mogli zostac pare razy przetestowani w calosci w tym czasie. Mozna bylo pozamykac czesciowo szkoly a przetestowanych puscic do pracy aby gospodarka nie zwolnila do tempa powojennego. Mozna bylo zamknac lotniska duzo szybciej ale przyjmowano wycieczki narciarskie z Wloch zeby sie ,,kasa zgadzala,,. Macie cholerne tylko szczescie, ze zyjecie w Kraju gdzie 90proc spoleczenstwa mieszka w rozsianych domkach bo gdyby byly tu duze aglomeracje miejskie inaczej byscie stekali dzisiaj.Amen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok