Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
ppp ppp
(ja543)
Wiking
co z tego ,ze nie ma kwarantanny w PL skoro pozniej po powrocie do Norwegii trzeba kiblowac 10 dni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Erik.fl Flood
(ErikFl)
Wiking
karolka niestety nie miałem czasu w pracy a teraz nie idzie się dodzwonić. Jutro spróbuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(doman.s)
Wiking
d
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
To tylko kilka tysięcy Mundrych Inakszy, nie przystosowanych do aktualnej sytuacji, którym wydaje siem iże som pempkiem świata i Norwegia bez nich, padnie na kolana.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Trollik K
(Trollik)
Wiking
Witam. Dzwonilam do strazy granicznej w Gdansku. Poinformowali, że wystarczy umowa o prace i przepyszczaja. W ambasadzie polskiej w Norwegii, powiedzieli ,że straż graniczna wysyla na kwarantanne wedlug swojego uznania. Czyli wyjazd do Polski wiąże się z ryzykiem, że kogos przepyszczą, a kogos zakwalifikuja jako osoby nadajace sie do kwarantanny. W stacji epidemiologicznej w Gdansku też nie są pewni czy nas straż graniczna przepuści, bo ustawa jest niejasna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Trollik K
(Trollik)
Wiking
Jeszcze mam informacje z Krakowa z lotniska ze straży granicznej, że wystarczy umowa potwierdzająca zatrudnienie, ale że warto się kontaktowac z placowka gdzie bedzie przekraczana granica, gdyż moga miec troche inne wymagania.
Jesli ktos odbyl podroz do Polski , prosze o informacje jak to przebiegalo ,czy byly jakies osoby co nie zostaly zwolnione z kwarantanny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Trollik K
(Trollik)
Wiking
Udało mi się dodzwonić do głownej strazy granicznej, gdzie dostalam informacje, ze jesli mieszkam w Norwegii, i tutaj pracuje , i chce pojechac do Polski by zalatwic jakies sprawy , badź odwiedzic rodzine, to nie kwalifikuje sie do zwolnienia z kwarantanny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok