Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wybory prezydenckie 2020 nie odbędą się 10 maja. PKW: „Pozbawiono nas kompetencji" - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Co by ten rząd nie zrobił to i tak będzie źle. Niemcy piszą o „bąbie atomowej” w Polsce a Tusk porównuje rząd do faszystów (Wałęsa już mówił ze PiS jest gorszy od wszystkich największych dyktatorów jakich ziemia nosiła). Dla mnie osobiście nigdy nie liczyły się mądre przemowy tylko fakty. Liberałowie, nie tylko z polski tak pięknie potrafią mówić o pogłębiających różnicach ekonomicznych ze po ich wysłuchaniu człowiek zaczyna się cieszyc z rosnących cen i zarobków stojących w miejscu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
Xx1 napisał:
Co by ten rząd nie zrobił to i tak będzie źle. Niemcy piszą o „bąbie atomowej” w Polsce a Tusk porównuje rząd do faszystów (Wałęsa już mówił ze PiS jest gorszy od wszystkich największych dyktatorów jakich ziemia nosiła). Dla mnie osobiście nigdy nie liczyły się mądre przemowy tylko fakty. Liberałowie, nie tylko z polski tak pięknie potrafią mówić o pogłębiających różnicach ekonomicznych ze po ich wysłuchaniu człowiek zaczyna się cieszyc z rosnących cen i zarobków stojących w miejscu.....
To czekam na fakty z Twojej strony bo Ty taki zlotousty jak widze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ad wolanski
(wolanski)
Wiking
psy szczekają (merkel tuskomatoł psl po) a karawana PIS jedzie dalej i ma ich wiecie gdzie to mi sie podoba!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-25  
Odpowiedz   Cytuj
91 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Początkujący
ad_wolanski a Ty co robisz na mojej norwegii trollu? Ten twoj pis bedzie rozjechany teraz bo kazdy ma ich dosc.Wasze kompleksy juz uznawane sa za pomowienia,jaka Merkel znowu? Ten pseudo-rzad czeka TRYBUNAL STANU!!! Popierasz rzad to oddaj pieniadze za wydrukowanie kart wyborczych,za przesranie pieniedzy przeznaczonych na okres nizu demograficznego 2025-2030,gigantyczne zadluzanie przyszlych pokolen
Zgłoś wpis
Oceń wpis:20  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Dariusz D
(DariuszD)
Wiking
gościu wyluzuj bo na zaworach popuścisz .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Faktem jest że za Peło wielu ludzi zarabiało po 3zl na godzinę, w tv to nawet pokazywali, nikt nie reagował a rząd z takich ludzi szydził. 3zl na godzinę razy 150 gdz to wychodzi 450zl na miesiąc, toż to nawet pincet plus nie jest. Ci którzy tak tęsknią za tymi czasami powinni się w nich zatrzymać i na cała wieczność tam pozostać. Idealnie nie jest, ale od tej całej udawanej histerii opozycji i nieudawanej histeri ich zwolenników niedobrze się robi. Na tym polega demokracja ze za jakiś czas wróci do władzy opozycja i będzie trzeba to zaakceptować jeśli będzie taka wola większości.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ad wolanski
(wolanski)
Wiking
Polaker buraku co cie obchodzi sytuacja w RP jak ty polonorek 17 maja machaj flagą jak pajac i na kolana przed norweskim panem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
802 Posty
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
wolanski napisał:
Polaker buraku co cie obchodzi sytuacja w RP jak ty polonorek 17 maja machaj flagą jak pajac i na kolana przed norweskim panom.
Wolanski a co ty robisz wciaz na Twojej Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Michał Niewiński
(MichalNiewinski)
Wiking
Opozycja już płacze że wybory się nie odbyły...to nie jest totalna opozycja tylko totalna dewotka. Już 8lat gadają,szczuja to co zrobił PIS my to bedzie unieważnione. Ok ale co w zamian???teraz problem to karty do glosowania i jak Budka policzył 90milionów kopert i dwa rodzaje kart do glosowania każda po 30 milionów co nam daje 60milionów....hmmm Czy te karty stracą termin ważności?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Bliżej nas