Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Kamil2323 napisał:
W każdych swoich komentarzach atakujesz ludzi pytam się dlaczego.Ja nie reaguje na twoje zaczepki .Twoje wypowiedzi ublizanie to świadectwo twojej kultury nic więcej

a umiesz tak bardziej merytorycznie, zamiast uzywac kwantyfikatora slownego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
niestety na glupote ludzka hamstwo i patologie w sieci nie poradzisz. wypowiedzi mart enty sięgają już dna. Proponuję Ci nie odpisywać na jego komentarze bo w tym.napadzie szału nerwach i wściekłości w komentarzach zabawy w plusiki minusiki może dostać depresji i targach się na swoje życie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -29  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
Na taką patologie jak Mark enty to tylko leczenie w oddziale zamkniętym nic więcej haa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Mark enty, zapytał się o prostą rzecz na którą nie potrafiono mu udzielić informacji. Jeżeli to jest ta głupota chamstwo to nie wiem czym są Twoje poprzednie komentarze. Widzę, że odnośnie +/- też zmieniłeś nastawienie, bo jeszcze kilka komentarzy niżej śmiałeś się z ludzi co dostają te minusy, a odkąd sam je dostajesz śmiejesz się z samego systemu. Nie mówię, że są one jakimś mega wyznacznikiem czegokolwiek, ale nie bądź hipokrytą (nie tylko odnośnie minusów).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
Mnie plusiki i minusiki to obchodzą jak zeszłoroczny śnieg. będę tu reagował na glupote ludzka jaka panuje w wypowiedziach kilku osób dla mnie to czysty relaks a nie nerwowe hamskie patologiczne odzywki niespełnionych życiowo ludzi. Którzy są żywym.dowodem polaka za granicą.Takie przypadki należy tepic . Takie osoby wywołują tylko agresje i dają przykład Polaków za granicą. Ja nie wysmiewam ludzi którzy tam pracują tylko patologie społeczna która ma się za nie wiadomo co a w komentarzach daje pełny obraz swojej głupoty hamstwo .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok