Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
Blackbird napisał:
To nie jest prawda . Większość osób przebywa teraz na zasiłku w czasie przestoju- dagpenger under permittering. Nie zostali zwolnieni z pracy. Czekają na powrót do tej samej firmy, ale w czasie braku zamówień pracodawca wypłaca im przez pewien okres wynagrodzenie, a potem obowiązek wypłaty przejmuje państwo. W okresie obecnego kryzysu okres pracodawcy jest ograniczony tylko do 2 dni. Przez kolejne 18 NAV- odpowiednik ZUS, wypłaca pełne wynagrodzenie. Ten zasilek jest na razie przyznany do 26 tyg. Ale osoby go pobierające nie są de facto bezrobotne..Nikt nie moze sie czuc bezpieczniej jak tu !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
Uwielbiam te wojny polsko polskie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
Znowu niedorobiona joanna kuchnica czy jak.wkracza do akcji. oh te jej poglądu życiowe. Chyba ci chłopa brakuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Przedstawiciel 007 napisał:
Znowu niedorobiona joanna kuchnica czy jak.wkracza do akcji. oh te jej poglądu życiowe. Chyba ci chłopa brakuje
Nie jesteś w stanie mnie sprowokować. Uwierz.
Spędzam życie w towarzystwie wyłącznie prawdziwych mężczyzn, z daleka trzymam się od cipeuszy życiowych którzy tzw kompleks małych fiutków nieudolnie próbują "leczyć" pod pseudonimami i nowo otwieranymi kontami w internecie.
Zamiast tu obrażać innych, robić z siebie chodzącą żenadę, znajdź sobie jakieś męski zajęcie - boks, wędkowanie, polowanie, nie wiem dom zbuduj czy coś. Nie zaszkodzi a może pomoże...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
Haaa twoje życie z tego.co widzę to ciągle śledzenie for i wpierda.....nie swoich 3 groszy jaka to jesteś mądra. Haa.ciagle minusiki.Tak wygląda twoje życie. A może pomyslisz że ktoś ma cie dosyc. Polecam artykuł z 1 kwietnia o Norweskich ptostytutkach. Może tam dołożyć swoje 3grosze haa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
I co jeszcze. ty mnie nie wyprowadzać z równowagi tylko śmieszysz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
Coś jeszcze dodam nie znasz mnie nie wiesz co w życiu robie. Ja unikam.w życiu pustych bezwarosciowymi kobiet.Zyjesz tymi postami bo tylko tutaj masz możliwość wypowiedzi,dowartosciowania się pod fejk kontem. W codziennym życiu lecisz na mopie za kilka koron.Tylko tu masz możliwość wcielenia się w fikcyjna postać.Mozesz poudawac że jesteś ważna że reprezentujesz coś swoją osobą, .Ja proponuję tobie może jakaś wizytę u terapeuty. W tej twojej zgryzocie niedowartosciowaniu w życiu popadasz w paranoje a frustrację przelewasz na ludzi.Moze sama zajmij się czym twórczym co doda ci pewności w realny życiu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
Zadbaj o siebie o wizerunek i o trochę kultury bo jak na kobietę to wyraźnie brakuje tobie czyżby brak wychowania jeszcze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...przedstawicielu czy jak tam sie nazywasz naprawde
...dostajesz same minusy,wiec zastanow sie nad swoim postepowaniem
...wg mnie jestes...kierowca...tych gratow dowozacych ludzi na lotniska...zgadlem?
...niby robota nie fizyczna ,ale IQ nie jest do niczego potrzebne,wszak kazdy ma prawko,nieprawdaz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
Dla twojej wiedzy nie pracuje jako kierowca nie pracuje nawet w norwegi. Nie nabija się z osób co pracują nawet jako kierowcy jak to napisałeś. Na stałe pracuje w Angli dla jednych z linii lotniczych niestety ku twojemu zdziwieniu nie fizycznie .Tacy jak ty i ta joanna i kilku innych tutaj traktujecie się za tzw wyższych intelektualnie.Cisniecie beke z innych a szczególnie z z zwykłych ludzi.Czytalem komentarze i wiem co pisze.Jak już nie macie argumentu to schodzicie poniżej godności poniżajac innych byle by na siłę wcisnąć A minusiki grupki zdesperowanych ludzi nie robią na mnie wrażenia. W twoim przypadku nie interesuje mnie twoje IQ to co robisz. Więcej szacunki dla innych tutaj polecam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok