Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
2296 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Przedstawiciel 007 napisał:
Znowu niedorobiona joanna kuchnica czy jak.wkracza do akcji. oh te jej poglądu życiowe. Chyba ci chłopa brakuje

Haaa twoje życie z tego.co widzę to ciągle śledzenie for i wpierda.....nie swoich 3 groszy jaka to jesteś mądra. Haa.ciagle minusiki.Tak wygląda twoje życie. A może pomyslisz że ktoś ma cie dosyc. Polecam artykuł z 1 kwietnia o Norweskich ptostytutkach. Może tam dołożyć swoje 3grosze haa

... yntelygencie oto twoje wypociny....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:10  
Odpowiedz   Cytuj
2296 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Krytykujecie każdego wysmiewacie kto ma inne poglądy

....słucham ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
802 Posty
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak

- trochę kultury
- Kultura u ciebie jest nie ma co
- Kultury więcej
- zachowajcie minimum kultury

Po I żeby coś komuś do znudzenia już radzić powinieneś świecić przykładem.
Po II miałeś już nie pisać.
Po III możesz założyć nowe konto i zacząć od nowa. Może będzie lepiej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:8  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Grzegorz R
(Grzegorz46)
Wiking
Niesamowite....aż przykro to wszystko czytać....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
3 w natarciu. Jednak widać że mam rację. Obraz polaka za granicą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Po pierwsze, skoro tak jak mówisz mieszkasz/pracujesz w Anglii to co robisz na norweskim forum? Po drugie wytykasz ludziom brak kultury, a sam jej jakoś tu nie pokazałeś. Po trzecie sugerujesz innym sprawdzenie ilości minusów pod ich postami w celu zastanowienia się nad tym czy powinni w ogóle komentować skoro tyle tych minusów mają, a sam w tym temacie też sporo zebrałeś. To nie tak, że czepiam się tylko Ciebie bo jak dla mnie żadna ze stron się tutaj nie popisała. Oboje obrzucacie się jadem tylko po to, żeby po chwili napisać "ja się nie dam sprowokować" ale to, że dodacie taki komentarz nie znaczy, że zmieni to fakt, że już się daliście. Szczególnie jak potem ktoś dodaje 4 komentarze pod rząd. I o co chodzi z tym pisaniem o tym w jakim kręgu kto się obraca? Nikogo to nie interesuje, w internecie bardziej liczy się to jaki przykład swojej osoby reprezentujecie w wypowiedziach. Wyśmiewanie się z kogoś, że pracuje na mopach czy jako kierowca (lub w jakiejkolwiek pracy) jest żałosne. Więc może zamiast pisać komuś, że jest "niedorobiony" albo "cipeuszem", a następnie "ale ja to jestem taki/taka kulturalny/kulturalna i obracam się wśród nadludzi pokażecie faktycznie tę kulturę i przestaniecie obrzucać się błotem? Pan Grzegorz ma rację, aż przykro to czytać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamil2323
(Kamil2323)
Wiking
Niestety tak tu jest.Czasem warto ustąpić,dać sobie spokoj i odpuścić odpowiadania na komentarze i zaczepki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-6  
Odpowiedz   Cytuj
802 Posty
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Drapakpilot napisał:
Pan Grzegorz ma rację, aż przykro to czytać.
Szymon jesteś inteligentny, jesteś tu nie od dziś i doskonale wiesz co się akurat w tym wątku toczy.
Pan Grzegorz może jest tu nowy i wcale się nie dziwię, że tak zareagował.
Czasem bywa tak, że nie wolno odpuszczać i aż ponosi żeby reagować na głupotę, chamstwo i brak czysto ludzkiej odpowiedzialności za wypisywanie WSZYSTKIEGO co się chce argumentując tym że można, bo każdy ma prawo itd. Każdy to przynajmniej powinien mieć odrobinę refleksji, jakieś hamulce. Koleś tworzy jedno konto w którym pisze że Norwegian nie zwrócił mu za bilet, potem tworzy nowe konto, żeby sprowokować epitetami do agresji innych uczestników dyskusji, nie udało mu się to teraz zakłada nowy wątek w którym pisze że Ryanair go porobił. No błagam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
828 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
i dlatego trzeba zwalczac przyczyny, a nie probowac leczyc skutki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamil2323
(Kamil2323)
Wiking
Szanowna Pani Joanno czy mamy spotkać się w sądzie za te oszczerstwa wobec mojej osoby
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas