Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3 Posty

(Grzegorz46)
Wiking
Niesamowite....aż przykro to wszystko czytać....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
3 w natarciu. Jednak widać że mam rację. Obraz polaka za granicą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Po pierwsze, skoro tak jak mówisz mieszkasz/pracujesz w Anglii to co robisz na norweskim forum? Po drugie wytykasz ludziom brak kultury, a sam jej jakoś tu nie pokazałeś. Po trzecie sugerujesz innym sprawdzenie ilości minusów pod ich postami w celu zastanowienia się nad tym czy powinni w ogóle komentować skoro tyle tych minusów mają, a sam w tym temacie też sporo zebrałeś. To nie tak, że czepiam się tylko Ciebie bo jak dla mnie żadna ze stron się tutaj nie popisała. Oboje obrzucacie się jadem tylko po to, żeby po chwili napisać "ja się nie dam sprowokować" ale to, że dodacie taki komentarz nie znaczy, że zmieni to fakt, że już się daliście. Szczególnie jak potem ktoś dodaje 4 komentarze pod rząd. I o co chodzi z tym pisaniem o tym w jakim kręgu kto się obraca? Nikogo to nie interesuje, w internecie bardziej liczy się to jaki przykład swojej osoby reprezentujecie w wypowiedziach. Wyśmiewanie się z kogoś, że pracuje na mopach czy jako kierowca (lub w jakiejkolwiek pracy) jest żałosne. Więc może zamiast pisać komuś, że jest "niedorobiony" albo "cipeuszem", a następnie "ale ja to jestem taki/taka kulturalny/kulturalna i obracam się wśród nadludzi pokażecie faktycznie tę kulturę i przestaniecie obrzucać się błotem? Pan Grzegorz ma rację, aż przykro to czytać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamil2323
(Kamil2323)
Wiking
Niestety tak tu jest.Czasem warto ustąpić,dać sobie spokoj i odpuścić odpowiadania na komentarze i zaczepki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Drapakpilot napisał:
Pan Grzegorz ma rację, aż przykro to czytać.
Szymon jesteś inteligentny, jesteś tu nie od dziś i doskonale wiesz co się akurat w tym wątku toczy.
Pan Grzegorz może jest tu nowy i wcale się nie dziwię, że tak zareagował.
Czasem bywa tak, że nie wolno odpuszczać i aż ponosi żeby reagować na głupotę, chamstwo i brak czysto ludzkiej odpowiedzialności za wypisywanie WSZYSTKIEGO co się chce argumentując tym że można, bo każdy ma prawo itd. Każdy to przynajmniej powinien mieć odrobinę refleksji, jakieś hamulce. Koleś tworzy jedno konto w którym pisze że Norwegian nie zwrócił mu za bilet, potem tworzy nowe konto, żeby sprowokować epitetami do agresji innych uczestników dyskusji, nie udało mu się to teraz zakłada nowy wątek w którym pisze że Ryanair go porobił. No błagam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
i dlatego trzeba zwalczac przyczyny, a nie probowac leczyc skutki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamil2323
(Kamil2323)
Wiking
Szanowna Pani Joanno czy mamy spotkać się w sądzie za te oszczerstwa wobec mojej osoby
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamil2323
(Kamil2323)
Wiking
To forum nie służy do oskarżenia wyzwania prowokowania innych .Kazdy ma prawo do wypowiedzi .Trzeba wiedzieć kiedy odpuścić I nie reagować bo to bez sensu .Teraz próbujesz mnie oskarżyć I wmieszać w waszą wojnę. Proszę zastanowic się na przyszłość co się pisze .Czy Pani komentarze typu cipeusze itp czy to dobrze świadczy o Pani .Prosze mnie nie mieszac nie oskarżać. To forum nie jest anonimowe .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Kamil2323 napisał:
To forum nie służy do oskarżenia wyzwania prowokowania innych .Kazdy ma prawo do wypowiedzi .Trzeba wiedzieć kiedy odpuścić I nie reagować bo to bez sensu .Teraz próbujesz mnie oskarżyć I wmieszać w waszą wojnę. Proszę zastanowic się na przyszłość co się pisze .Czy Pani komentarze typu cipeusze itp czy to dobrze świadczy o Pani .Prosze mnie nie mieszac nie oskarżać. To forum nie jest anonimowe .

podobno wiesz, kiedy odpuscic, a teraz jakims sądem straszysz nie wiadomo za co. Smieszny jestes, taki zabawny naprawde
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamil2323
(Kamil2323)
Wiking
W każdych swoich komentarzach atakujesz ludzi pytam się dlaczego.Ja nie reaguje na twoje zaczepki .Twoje wypowiedzi ublizanie to świadectwo twojej kultury nic więcej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok