Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Sebastian napisał:
RafalC75... No tak masz rację do Szwedów zaraz dotrze że NIE rozpieprzyli swojej gospodarki jak Włochy, Hiszpania...i reszta Świata na wyimaginowaną pandemię.
Nie tak dawno panika była bo PIS przekazał 2 miliardy na TVP a to podobno mogło pomóc 400 pacjentom z rakiem...teraz Rząd/PIS wydał na powtarzam wyimaginowaną pandemię 300 miliardów w ciągu kilku tygodni więc według tychże obliczeń mogli by pomóc 6000 tysiącom pacjentów...więc powiedz mi warto było? nie wspomnę o tych którzy popełnią samobójstwo z powodu straty pracy czy biznesu , będą cierpieli na depresje i jeszcze setki innych schorzeń o których obecnie nie mamy pojęcia.
Do tego jeszcze dochodzą zapędy Państw i "Innych" do jeszcze większego kontrolowania i inwigilowania nas że nie wspomnę o DYKTOWANIU nam co nam można a co nie... z kim mamy się spotykać a z kim nie ...co nam będzie MOŻNA a co nie , wstrzykiwać w nasze ciała.
Jeśli nie widzicie nadciągającej a właściwie już tu obecnej Tyranii jesteście ślepi i głusi.

300 miliardów na co??? Jakies źródła tych guseł? A 6000 tysiecy, to 6 milionów... Miałeś chłopie pojęcie o czym i co pisałeś???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
mart enty... Tak, masz rację wkradł się chochlik drukarski , oczywiście miałem na myśli 30 miliardów a nie 300 miliardów ... poza tym wzrost zadłużenia to tylko czubek góry lodowej konsekwencji ekonomicznych i tego co nas wszystkich czeka.
I tak, jak mniemam mam pojęcie o czym piszę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(art22ur07)
Wiking
Witam
Mam pytanie, bo nigdzie nie widzę. Jak jest z ruchem lotniczym?? Do kiedy w Norwegii jest zawieszony ewentualnie granice są zamknięte dla obywateli innych Państw??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Abbey
(Abbey)
Wiking
Witam. Jestem tu nowy ale mam nadzieję, że się zadomowię. Mam pytanie, czy ktoś z Was ma dostęp do informacji, być może nieoficjalnych, przekazywanych pomiędzy wierszami przez decydentów albo innych, kiedy Norwegia ma zamiar się otworzyć całkowicie? Planowałem w tym roku podróż kamperem po Norwegii i wszystko ..... trafił przez coronavirusa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Abbey napisał:
Witam. Jestem tu nowy ale mam nadzieję, że się zadomowię. Mam pytanie, czy ktoś z Was ma dostęp do informacji, być może nieoficjalnych, przekazywanych pomiędzy wierszami przez decydentów albo innych, kiedy Norwegia ma zamiar się otworzyć całkowicie? Planowałem w tym roku podróż kamperem po Norwegii i wszystko ..... trafił przez coronavirusa.

....poczytaj gazety w wersji internetowej
..obejrzyj norweska telewizje
...bo tutaj ,na tym forum sa najwieksze tuzy Polonii...to napewno!...mozna powiedziec szlachta na wygnaniu...
...ale czy ta szlachta znaja jakis decydentow?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok